Suzuki Vitara Boya ve İzolasyon İşlemleri (Resimli Anlatım)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huseyn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 75
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,910
Ynt: Bu Da Benim Taka

Jımny de azıcık yağmur yağsa camı aralayamıyorum h.sonu bende rüzgarlık yaptırıyım uydurabilirsem eğer çoktandır aklımdaydı sizde görünce tam karar vermiş oldum..

Etiketler
Ynt: Suzuki Vitara Boya ve İzolasyon İşlemleri (Resimli Anlatım)

bu jantları deneme amaçlı başka bir arabadan taktım lastikler 225/70/15 sağa sola dönüşlerde lastik tamponun altına ve iç tarafa vurdu

Resim 031

yasarergun' Alıntı:
205 70 15 olurdu sanırım

merhaba,

bizim 1993 model 5 kapılı vitarada son 7-8 yıldır 225 / 70 / 15 ebatında Federal marka lastik kullandık, halen de üzerinde 2 yıl önce takılanlar var aracı kupadan 3" yükseltmeden önce de herhangi bir sürtme / değme problemi yaşamadık.

bahsettiğim lastikler orjinal vitara alüminyum jantı üzerinde takılı.

burdaki araçta bahsedilen ebattaki lastikler farklı bir jant ile araca takılmış jantın ofset farklılığından belkide değme problemi olmuştur.

saygılar

Ali

evet bu bu jantlar yaklaşın 3-4 cm daha geniş orj jantlardan off road yazıyor jantların üzerinde bu jantları denemek için takmıştım daha sonra aynı jantlardan buldum bende aldım ama lastikleri 205 taktım...

Arkadaşlar 1.6 jlx 5 kapı ile 2.0 4 silindir 5 kapı arasında ses yalıtımı olarak çok fark varmı?
1998 - 2001 civarı modeller için cevap bekliyorum.

Ynt: Bu Da Benim Taka

huseyn' Alıntı:
sonra tavana wolkvagen jeeplerin tavan spoilerlerini uydurdum ama onlara çok uğraştım tabi tavanı delmek zorunda kaldım kilitli ve raylı bir sistemi var.. bu resimde görünen jantlarda başka bir arabadan denemek için taktım

Bu tavan spoylerini nereden buldunuz fiyatı ne kadar acaba? teşekkürler

tavan spolerini wolksvagen çıkmacısından aldım takla atmış bi arabanın üzerinden sökülmüş ama çok uğraştırıyor onu üzerine monte edene kadar canım çıktı vede pek kullanışlı birşey değil birde rüzgarlı havalarda ses yapıyor bende o bagajın kızaklarını kullandım ama üstüne hurdacıdan bir tane bagaj bultum onu biraz daraltarak üzerine montaj yaptım..

Fotoraf 0009D

Fotoraf 0020

bunlarda iç döşemeler ustamın eline sağlık 10 numara bir iş çıkardı desenlerini orjinaline uygun yaptı ama kumaşı başka eski hali hiç hoş değildi ama böyle çok güzel oldu..

Fotoraf 0008

Fotoraf 0007

evet birde yine hurdacıdan aldığım baya bi temizlikten sonra adam edebildiğim jantlara geldi bu jantlar orjinal off road jantı hem geniş lastik takılabiliyor orjinal jantından yaklaşık 4 cm daha geliş...

Fotoraf 0004

Fotoraf 0010M

Hüseyin Bey,

Kapı iç döşemeleri yeni mi ? Nasıl yaptınız çok düzgün görünüyor.

üstat aracınız cok super olmus bende umranıyedeyım aracı bır kac kere gormustum citibankın oralarda yanlıs hatırlamıyorsam cok guzel güle güle kullanın allah kaza bela vermesin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri