Suzuki vitara v6 2.0

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan İZZLAND Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,806
Ynt: Suzuki vitara v6 2.0

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-vitara-buyuklerine-saygisi-yok-46518577/detay/

Diğer resimler ve detaylar buradan takip edilebilir .

Etiketler

Evet satılık , yükseltme ile alakalı uygulamalarda hiç fotoğraf çekmedim ,satmak niyetim olsaydı bol bol çekerdim :(

Suzuki vitara v6 2.0

Tüm bakımları yapılmış ,triger zinciri ,debriyaj,fren balataları , muhtelif keçe ve contalar,filitreler,bujiler,akümülatör,radyatör değişmiştir. Hublar otomatik olup çalışır vaziyettedirler.
Emsallerinden çok daha temiz ve çok daha diri bir araçtır . İki aydır kullanılmadan garajda yatmaktadır .
Koltuklar ve kapı içi kaplamalar gri döşeme,kırmızı dikiş ve özel işçilikle yapılmıştır. Çatlak,çizik,yırtık,leke,deformasyon sıfırdır.
Mıdland kara telsizi ve anten ,CD çalar,ABS,çift hava yastığı,klima,ön koltuklar tam yatar ,arka koltuklar katlanır . Alarm ,merkezi kilit ,otomatik cam , kapı ve cam emniyet kilidi.
LPG Tartarini marka olup sınıfının en iyisidir , tüm alt boru ve kablajları güvenlik açısından yenilenmiştir.
3''+ 2'' yükseltme yapılmıştır kit yayları kullanılmıştır , altta 4mm motor /difransiyel/şanzuman arazi muhafazası vardır. (Burçak oto)
Bridparth 8000 lik vinç , orjinal ön tanpon içine saklanmıştır , dışarı taşma ve gözükme yoktur.(iki kezde kullanılmıştır)
Lastikler 235/70/16 COOPER DISCOVERY ST (29,5 '') arazi ve şehir içi kullanım için mükemmel tutuşlu. 800 -1000 km yol
yapıldı 2010 tarihlidirler. 2011 Ocak 01 de takıldılar. Fiyattan düşülüp , iyi durumdaki evvelki lastikleri kumho AT ler takılabilir.
Kazası ,darbesi ,değişeni yoktur , kapı içi orjinal etiketleri durmaktadır. Sol ön kapıda aldığımda hafif ezik vardı ,rahatsız etmedi beni boyatmadım kapıyı. Arka sol stop kenarına sürttüler ,zabıt tuturup yaptırıldı .Pas,çürük ,kabarma yoktur. Araziye 5-6 kez girmiş zorlamaya kıyılamamıştır ,alttan ezik darbe almış yeri yoktur . Muayenesi 2012 yılındadır hiç bir geçmezi yoktur. Gaz tankı ömrü 10 sene sonra bitiyor.
Aracımı satmayı düşünmeden aldım ,bir yıldır sahibiyim noter satışı sonrası 30 gün de ruhsat çıkarmadığım için 07 plaka olarak kaldı . Satın alımdan sonra alanın ikamet ettiği il plakasına geçecektir. binici masrafı ettim 25,000 civarını geçti ve emsallerinden hem temiz hem diridir.Vergi, trafik resmi gayrı resmi hiçbir borcu yoktur .Tüm evrakları eksizdir.
Resimler satış için çekilmemiş olup , normal günlük resimleridir .
İşimiz gereği kamyonet türü bir araç hilux 4x4 aldığımdan ve araç fazlalığından dolayı satıyorum. Talep 18.500 TL
Alan hayrını görsün.
Araç Maltepe Burçak otoservisi parkındadır mesai saatleri içinde görülebilir
Adres:
Orhangazi Cad. No:20
Maltepe/İSTANBUL
Çağlar Köker TEL:0 (216) 352 99 40
İzzet Mağden 05556495144

Tüm bakımları yapılmış ,triger zinciri ,debriyaj,fren balataları , muhtelif keçe ve contalar,filitreler,bujiler,akümülatör,radyatör değişmiştir. Hublar otomatik olup çalışır vaziyettedirler.
Emsallerinden çok daha temiz ve çok daha diri bir araçtır . İki aydır kullanılmadan garajda yatmaktadır .
Koltuklar ve kapı içi kaplamalar gri döşeme,kırmızı dikiş ve özel işçilikle yapılmıştır. Çatlak,çizik,yırtık,leke,deformasyon sıfırdır.
Mıdland kara telsizi ve anten ,CD çalar,ABS,çift hava yastığı,klima,ön koltuklar tam yatar ,arka koltuklar katlanır . Alarm ,merkezi kilit ,otomatik cam , kapı ve cam emniyet kilidi.
LPG Tartarini marka olup sınıfının en iyisidir , tüm alt boru ve kablajları güvenlik açısından yenilenmiştir.
3''+ 2'' yükseltme yapılmıştır kit yayları kullanılmıştır , altta 4mm motor /difransiyel/şanzuman arazi muhafazası vardır. (Burçak oto)
Bridparth 8000 lik vinç , orjinal ön tanpon içine saklanmıştır , dışarı taşma ve gözükme yoktur.(iki kezde kullanılmıştır)
Lastikler 235/70/16 COOPER DISCOVERY ST (29,5 '') arazi ve şehir içi kullanım için mükemmel tutuşlu. 800 -1000 km yol
yapıldı 2010 tarihlidirler. 2011 Ocak 01 de takıldılar. Fiyattan düşülüp , iyi durumdaki evvelki lastikleri kumho AT ler takılabilir.
Kazası ,darbesi ,değişeni yoktur , kapı içi orjinal etiketleri durmaktadır. Sol ön kapıda aldığımda hafif ezik vardı ,rahatsız etmedi beni boyatmadım kapıyı. Arka sol stop kenarına sürttüler ,zabıt tuturup yaptırıldı .Pas,çürük ,kabarma yoktur. Araziye 5-6 kez girmiş zorlamaya kıyılamamıştır ,alttan ezik darbe almış yeri yoktur . Muayenesi 2012 yılındadır hiç bir geçmezi yoktur. Gaz tankı ömrü 10 sene sonra bitiyor.
Kilometresi orjinaldir 149950 km
Aracımı satmayı düşünmeden aldım ,bir yıldır sahibiyim noter satışı sonrası 30 gün de ruhsat çıkarmadığım için 07 plaka olarak kaldı . Satın alımdan sonra alanın ikamet ettiği il plakasına geçecektir. binici masrafı ettim 25,000 civarını geçti ve emsallerinden hem temiz hem diridir.Vergi, trafik resmi gayrı resmi hiçbir borcu yoktur .Tüm evrakları eksizdir.
Resimler satış için çekilmemiş olup , normal günlük resimleridir .
İşimiz gereği kamyonet türü bir araç hilux 4x4 aldığımdan ve araç fazlalığından dolayı satıyorum. Talep 18.500 TL
Pazarlık sünnettir araç başında satış esnasında son bir iskonto daha yapılabilir.
Alan hayrını görsün.
Araç Maltepe Burçak otoservisi parkındadır mesai saatleri içinde görülebilir
Adres:
Orhangazi Cad. No:20
Maltepe/İSTANBUL
Çağlar Köker TEL:0 (216) 352 99 40
İzzet Mağden 05556495144

;D ;D ;D Eksik bilgi varmış , km sini yazmamışız Mücahit bey , yoksa güncel yazmak daha az ezyetli ;D

Daha önce haberimiz olsaydı keşke. Bende hılux'ü satışa çıkardım, takas edebilirdik. Hayırlı satışlar...

Ahmet bey triger orj tam set degişti. ayrica fincanlardanda degişti. Butun contalar degişti. baski balata orj takildi. aracin km si orj dusme yok.

Ömer abi gerçekden iyi araç vede çok ugraştik. Yalanim yoktur bilirsin aracin tek derdi gaz .. iyi bir ayar olmasi lazim içini falan ben yaptirdim. İzzet abide şans yok usta hani derlerya colde kutup ayisi.
Bu adamin sansina ayi surusu denk gelir o derece..

Gaz sorunu çözülmüştür :smiley: Dudullu gazcı yusuf usta sağolsun tamamını söküp tek tek kontrol edip sorunu ağlattı. Aksiyon Murat beyde boğazları sensörleri vs. tamamına gerekeni yaptı vede artık çekirge gibi marş basmaktan kurtulduk . Hiçbir sıkıntısı kalmamıştır , Aksiyon Murat beyden sorulabilir .

RedlinE' Alıntı:
Ahmet bey triger orj tam set degişti. ayrica fincanlardanda degişti. Butun contalar degişti. baski balata orj takildi. aracin km si orj dusme yok.

Ömer abi gerçekden iyi araç vede çok ugraştik. Yalanim yoktur bilirsin aracin tek derdi gaz .. iyi bir ayar olmasi lazim içini falan ben yaptirdim. İzzet abide şans yok usta hani derlerya colde kutup ayisi.
Bu adamin sansina ayi surusu denk gelir o derece..

Valla mücahid senin kefilliğin benim için yeterli ancak hılux'ü satmadan alamam. Bakalım nasip... Bu arada izzet bey yabancı değil, çok kutup ayısı dolaştı peşimizde. :smiley:))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR