T4 Karavan Dönüşümü Yapan Firma

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Stefatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,492

Stefatih

Yeni Üye
Herkese merhaba, ben de yeni alığım 2001 model T4 ile aranıza katılmayı planlıyorum nasipse, kendim yapacak becerim ve zamanım yok malasef o yüzden bir firmaya içini yaptırmak istiyorum. aradığım firmalardan transporter yapmıyoruz PSA grubu çalışıyoruz gibi cevaplar aldım birkaç bursa vs. menşeili firma da euro üzerinden çok uçuk fiyatlar verdi:unamused:
Siz değerli tecrübeli karavan dostlarından eğer bildiğiniz duyduğunuz tavsiye edebileceğiniz dönüşümünü yapacak firma tavsiyesi konusunda yardımlarınızı bekliyorum🙏🙏 İzmir'de ikamet ediyorum ama ankara başta olmak üzere başka illerde olur. şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler

Aliağada Mustafa Özgüven ile görüşün bu arkadaş kendisine T 4 kamper yaptı, mesleği marangoz ve size yakın olduğundan imalat için size yardımcı olur . tel 0533-3472378 kolay gelsin .

Merhaba,
Luki tavan için yardımcı olabilir, iş paylaşımlı çalıştıkları demonte karavan da iç dizayn yapıyor. Demonte karavan ile görüştüğümde karavanın tamamı için çalışma yapabileceklerini belirtmişlerdi. Sadece mutfak modülünde düzenleme istediğim için gitmemiştim.

İyi günler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.