t4 syncroya difransiyel kilidi ??

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vwcaravelle Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,517
Ynt: t4 syncroya difransiyel kilidi ??

sizin aracınız kaç model bilmiyorum ama sahibinden.com da baktığım 2003 model syncroda resimdeki gibi torpidoda arka difransiyel kilidi tuşu yoktu o yer boştu.yoksa t4 syncrolarda arka difransiyel kilidi standart değilmi yada 2003 modelde o tuş başka bir yerdemi."Levent bey" kusura bakmayın sizide işinizden alıkoyuyorum :smiley:

Etiketler

Standart ithal edilen araçlarda kilit yok,benim aracım siparişle gelmiş ve 5 li emniyet pakedi ekstra istendiğinden kilidide mevcut.

ustam bu araç nası fiyat biraz pahalı ama?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-sahibinden-temiz-2003-model-4x4-aslan-48421333/detay/

daha önce başkabir syncroya bakmıştım 24e vermişti bunun aynısıydı

vwcaravelle' Alıntı:
ustam bu araç nası fiyat biraz pahalı ama?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-sahibinden-temiz-2003-model-4x4-aslan-48421333/detay/

daha önce başkabir syncroya bakmıştım 24e vermişti bunun aynısıydı

arac güzel görünüyo lastikler zayıf tabiki aracı yakından görmek lazım.

sormak istediğim bir şey daha var bu araçlarda merkezi orta difransiyel kilidi varmı ? en az dacia duster kadar başarılı olacağından eminim.

daha önce böyle birşey okumuştumda onun için soruyorum orta difransiyel kilidi ve arka difransiyel kilidi varsa bu araç her şartta en az 4x3 oluyor

-ALINTI-

4x2 araç bir çeker
orta kilitli 4x4 araç iki çeker bir onden bir arkadan
orta ve arkasi kilitli 4x4 araç 3 çeker.
on arka orta kilitli 4x4 araç 4 çeker.

Merakla takip etmekteyim..Acaba t4 veya t5 lerin ülkemizde satışı varmıydı yoksa yurt dışından ithal edilenler mi....Yani sıfır almak istesek mümkünatı var mı...Yada önceki yıllarda satışa sunulmuşmuydu...Arazi kabiliyeti olan bir camper mükemmel olur...Selamlar...Levent bey ayrıca sizede teşekkürler...Aracınızı tanıma fırsatımız olursa sevinirim....

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=74374.new#new

buradan takip edebilirsiniz Güncel.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.