Tanışma Bölümü (Karavan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,241
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 599,906
Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan)

Evet maalesef vw faniyim. Bir beyle tanismistim Istanbulda. Lt vardi onda. Yeni almisti. Belki o olabilirsiniz diye dusunmustum. Elbette bulusacagiz. Az kaldi.

Etiketler

Hikmet bey,
17-18 Ekim tarihinde düzenleyecek olduğumuz kamplı geziye katılmayı düşünmez misiniz?
İnsel hocam,
AVD'nin de 18 ekimde kuzuyayla gezisi varmış ama siz katılacak mısınız? Yer konusunda Güzeldere şelalesi ve poyrazlar gölü ön plana çıktı. Oylama yapıyoruz. Katılacaksanız oylamada fikrinizi belirtir misiniz?

Hikmet Bey sizin LT 28'i hatırladım sahibinden.com dan. İçi komple ahşap kaplıydı. Görünümüyle tentesiyle güzel bir araçtı. Güle güle kullanın.

evet Hakan bey araç O .teşekkür ederim daha iyisi olmayanlara inşallah iyi akşamlar

Cem bey evet geziye katılmayı düşünürüm fakat yola baktığım zaman gidiş dönüş toplamda 700 km den fazla yol yapmam gerekecek sonucta aracım ağır bir arac yaklaşık 12 saat yol yapmam gerek 48 den 12 yi cık 36 uyku dinlenme derken zaman yetmiycek ortalama 200 tl lik yakıt kullanmam gerekecek sizlerle tanışmak için bunların benim için değeri yok fakat sonucta eşim ve oğlumla geleceğimden onlarla bu konuyu halleder etmez kısmetse gelmek isterim.iyi akşamlar

Merhabalar 1966 istanbul doğumluyum evli 3 çocuk babasıyım büyük oglum uludağ üniversitede ikizler ilkokul 3 gidiyor.1993 model fort indigo karavan aldım.Bu sitede karavan bölümünden okuyarak birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.mesaj yazmasını pek sevmiyorum.orsaalabana cem beyin düzenlemiş oldugu poyrazlar gölune gelmek isterim işlerim var çalışıyorm.. Bana yakın karavancı arkadaşım abim varsa tanışmak isterim..istanbul maltepe A.kadir kaya 0535 200 64 68.

A. Kadir bey sizi zaten benim karavanım bölümünden tanıyoruz. Detaylı olarak kendinizi burada tanıtmanız da ayrı bir incelik.
Sizi poyrazlar gezisi katılımcı listesine ekliyorum. Ayrıntıları ilgili bölümden takip edersiniz.Yazmayı sevmediğinizi düşünerek, sorularınız olursa bana telefonla ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere..

raptor' Alıntı:
ayrıca Ankaradan gelecek varmı öğrenmek isterim.
ben varım ama cuma günü istanbulda olacağım ordaki işlerimi ctesi halledip adapazarına dönmeyi düşünüyorum planlarımda aksaklık olmazsa

JİPİ ALDIM İNŞALLAH KARAVANADA NİYETLİYİM. eee nede olsa exel1500 murat fındıgın kardeşiyim.

Big 17750157ic4

Sayın Fındık aracınız hayırlı olsun,bir dönem kullanmıştım aracı.Dar alanda harika işler çıkarabilen bir araçtır.Hoşgeldiniz...

Canım kardeşim araban hayırlı olsun güle güle bin.İnşallah ilerde çok mutlu olacağın birsürü macera yaşarsın.Hayallerine tek tek kavuşuyorsun. En az bende senin kadar mutlu oldum.Off Road tutkunu biliyorum bu araç sana hem bir günlük araç hemde arazi aracı oldu. Mutlu maceralı günler dileğiyle.

EXCELL1500' Alıntı:
Canım kardeşim araban hayırlı olsun güle güle bin.İnşallah ilerde çok mutlu olacağın birsürü macera yaşarsın.Hayallerine tek tek kavuşuyorsun. En az bende senin kadar mutlu oldum.Off Road tutkunu biliyorum bu araç sana hem bir günlük araç hemde arazi aracı oldu. Mutlu maceralı günler dileğiyle.
sagol abi Allah sanada bir karavan versinde sende yeni maceralara atıl

merhabalar.ismim barış. ankaradayım.siteye yeni üye oldum.saly 4,10 çekme karavan sahibiyim.ve bu sene bir moto karavan yapmak veya istediğim gibi bir model bulursam almayı düşünüyorum.dier konularda bol bol soru sorabilirim şimdiden teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.