DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Tanışma Bölümü (Karavan)

'GENEL KONULAR' forumunda vural tarafından 3 Nisan 2008 tarihinde açılan konu 474793 kişi tarafından okunmuş, 3221 cevap yazılmıştır

1. cyaxeres

cyaxeres Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Meslek:
    Elektroteknik
    Tüm arkadaşlara merhaba diyerek başlıyorum,
    İsmim Fırat, Hollanda'nın Rotterdam şehrinde kalıyorum. 25'ten sonrasını pek saymadım fakat pasaportum yaşımın 40'a doğru ilerlediğini hatırlattı geçenlerde bana. 6-4-1 yaşlarında 3 çocuğum var.
    Her ne kadar uzun yıllar boyunca kendimi müzisyen olarak tanıtmış olsam da, mesleki olarak elektroteknik alanında çalışmaktayım.
    Gençlik yıllarımdan gelen bir camper sahibi olma hayali, bu son süreçte kendini mecburiyet haline getirip canlı bir fikir olarak ete kemiğe büründü. Ve önümüzdeki bir kaç ay içerisinde - şu ana kadarki elemelerimden sağ çıkan - bir marka ve model panelvan araç satın alarak bu dünyaya dalış yapmış olacağım. Benimkisi ara sıra hobby olarak kendini doğaya veya yollara salma aktivitesi şeklinde değil, ciddi bir ikamet alanı olarak bu süreci başlatacak. Şimdiden mümkün olduğu oranda ön bilgi toplayarak fikri alt yapısını oluşturmaya çalışıyorum. Finansal alt yapının oluşturulması da ikinci bir çaba elbette.
    Sıkça sorularımla başınızı ağrıtacağımın sözünü veriyorum. İleriki süreçlerde daha yenilerin de benim başımı ağrıtmalarına izin vereceğimin sözünü de veriyorum.
    Selamlarımla...

2. EvliyaCelebi2

EvliyaCelebi2 Söz insanın aynasıdır..

Alınan Beğeni:
    1.995
    .
    Cevabımı yanlış başlığa yazmışım. :smirk:

Son düzenleme: 28 Şubat 2019

3. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    953
    Web Sitesi:
    http://www.yucelgunduz.com
    Yeni katılan tüm arkadaşlara merhabalar ve hoşgeldiniz diyorum.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Eranmania

Eranmania Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Merhaba,
    İsmim Erhan, 46 yaşındayım mühendisim, İstanbul, Maltepe' de yaşıyorum. 8 ve 0 yaşında iki kızım var. Geçen ay 4x4 aracımı sattım. Bir motokaravanla (camper) karavancılığa başlamak istiyorum kısmet olursa bu hafta bir araç alacağım. Karavana dönüştürme işini her ne kadar ben yapabileceğime inansam da aile baskısı sebebiyle Bu konuda tecrübeli bir firmaya yaptıracağım. Arabayı aldıktan sonra sorularımla sizi biraz daha fazla rahatsız edeceğime emin olabilirsiniz.

5. Doburacilar

Doburacilar Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selam,

Bir hayalim daha gerçekleşti. Almanya’da yaşıyorum (Frankfurt yakınlarında) yolu butaraflara düşen olursa beklerim. tamer@doburacilar.com 24.05.2019 tarihinden itibaren Türkiye’ye doğru yola çıkacağım belki bir kaçınızla tanışma imkanımız olur. Genelde İzmir( Urla )ve Antalya ( Kaş ) çevrelerinde olacağım Görüşmek dileğiyle.

Not: 13-27.04.2019 tarihleri arası Tosakana bölgesinde olacağım önerileriniz için şimdiden Teşekkürler.

Tamer Doburacılar
    E9A9246C-ADE1-45B4-B321-2AEA4A28D78B.jpeg

6. Kürşad-eym

Kürşad-eym Kamp I

Alınan Beğeni:
    39
    Tum karavan camiyasina selamlar.Insallah yakinda moto karavanim olcak.ankara Yenimahalle

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...