Tanışma Bölümü (Karavan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,241
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 599,585
Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan)

Estağfurullah. Ben ''şımardın'' demedim. ''Pek bi şeffaf oldun yakında eriyeceksin'' dedim.
Kaldı ki, şımarsan da artık hakkındır. ;)

Etiketler

cem bey
merhaba
temennize teşekkür ederim
sizlerinde her türlü istek ve arzularınızın zamanında ve gerekli olduğunda gercekleşmesi dilegiyle
hayırlı akşamlar

keşke benim de bir karavanım olsa sabahlara farklı farklı yerlerde günaydın diyebilsem...bence karavan özgürlüğün bir sembolü olabilir...tüm karavancı arkadaşlara saygı ve selamlarımı sunuyorum...

nezihe07' Alıntı:
keşke benim de bir karavanım olsa sabahlara farklı farklı yerlerde günaydın diyebilsem...bence karavan özgürlüğün bir sembolü olabilir...tüm karavancı arkadaşlara saygı ve selamlarımı sunuyorum...

Özgürlüğüne çok düşkünlerin bulunduğu yere hoşgeldiniz. Çoook istiyorsanız, sizinde karavanınız olur.. Her sabah ayrı bir yerde uyanabilmek, gerçekten çok güzel; inanın...

Cavid Sezen

hoşbulduk efendim çok şanslısınız bende çabalayacağım bir karavanım olması için

Nezihe hanım hoşgeldiniz, umarım en kısa zamanda istediğiniz karavana kavuşursunuz :smiley:, tam yerindesiniz en kısa zamanda sizide zehirleriz merak etmeyin :D :D

hoşbulduk efendim tekrar teşekkür ederim bende öyle olmasını umuyorum =))

sevgili orsaalabanda bu cevap sadece sana ilgin ve desteğin için teşekkürleri nan bana karavana olan ilgim senin tahmin edebileceğinden daha fazla.Aslen kayseriliyim meslek yüksekokulu elektrik blümü mezunuyum 20 yıldır iş hayatındayım kayseri ve civarı elektrik TAŞ de 16 yıldır kaçak elektrik teknikeri olarak çalışmaktayım üniversiteyi antalyada okuduğum için tatile denize balığa karavana olan ilgim ta ozamandan başlar intenetle tanıştıktan sonra bu siteyle tesadüfen ilgilendim baktımki kendim gibi ve hatta daha fanatik gezginler doğa tutkunları ve karavan aşıkları var artık ayrılmam zor görünüyor siteyi bir müddet tribünden seyrettim sonra beni sizlerle tanışma ve kaynaşma azmi sardı nereye yazı bile yazılacağını bilmeden bir yazı yazdım baktım dostlar tahmin ettiğimden daha ilgililer böylece aranıza katılmış oldum 1994 model çok iyi durumda elinizin artığı hyundai excell bir arabam var 2,5 yıl oldu bunu alalı bu 6. arabam ama toplamda 10 yılda 650000 km yurt içinde yol teptim yaz ortalarında 20 gün kadar ailemle tatile çıkarım senenin geri kalanında yalnız gezerim 81 ilin 63 tanesini az çok gördüm diyebilirim apart otelleri tercih ederim ancak son zamanlarda karavan olursa daha çok gezi ve dinlence yapacağımı düşünüyorum öyle full donanımlı karavanlar değil ne istiyorum biliyormusun tek yataklı tek kabin minnacık bir lavabo ve ocaklı sunrooflı perdeli mümkünse lpg ile çalışan az özellikli sıradan bir panelvan olabilir bana yeter. netten takip ediyorum inşallah 2010 yazına kesin alacağım aranıza daha aktif olarak katılacağım kayseri herbirinize biraz uzak olabilir ama mesafeler beni yıdıramaz hyatta en çok uzaklara gitmeye özlem duyuyorum değişik ortamlar değişik yüzler arıyorum hayat çok kısa en iyi şekilde onu yaşamaya çalışıyorum karasal bağlantısı olan hiçbir yere uçakla gitmem isterse aylar sürsün ben onuda o yoluda yaşamak istiyorum yolboyu kimbilir neler olacak nasıl geçecek. arabamın uzak diyarlarda resimleri çekilecek bak bende geldim bende varım diyeceğim ılık bir ege sabahında uyanacağım karavanımda ortalığa çiğ düşmüş araçtan iner inmez çiçeklerin yanıbaşında olacağım ayağımı uzatınca deniz başımı kaldırınca akdeniz size ve herkese selamlar murat

sevgili teos ve buralpdi ilginize teşekkürler biriniz şu siteye nasıl resim ve altına yazı ekleniyor yardım ederseniz sevinirim selamlar

Sayın Excell bu adreste fotoğraf nasıl yüklenir detaylı anlatılmış bir inceleyin olmazsa biz yine yardımcı oluruz
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=21499

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri