Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 579,396
Ynt: Tanışma Köşesi (off-road)

Merhaba arkadaşlar adım Ramazan ocak ayında foruma üye oldum ama maalesef vakitsizlikten sizlerle tanışıp organizasyonlara katılamadım. 2009 model sadece a/t lastikli standart Ford Ranger'ımız var. Artık aracıma uygun gezilerde yer almak istiyorum :smiley: herkeze iyi eğlenceler.

Etiketler

merhaba arkadaşlar ankarada keciorende ikamet ediyorum adim musa 1993 model lada niva aracım var esnafim rc hobi arabalari ve bisiklet satiyorum. Ankaralıyim buluşmalara ve etkinliklere katilmak istiyorum tek başına tat vermiyor offroad saygilar

20140914 120322

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

Hoşgeldiniz :smiley:

Ben de keçiörendeyim bende. Bu aralar arabayla uğraştığımdqn pek dağlara çıkamadım ama çıktığımda size de haber vereceğim :smiley:

Herkese merhaba ben Erdem 29 yasindayim Ankara da yasiyorum.Araniza katilmak icin 96 model frontera sport almak icin arastirma yapiorum. Ilk arasi aracim olacak ve sabirsizlaniyorum tecrubeli tecrubesiz herkesle irtibata gecmek istiyorum.Kazasiz belasz surusler dilerim herkese . Fikirlerinizi bekliorum foto paylasimimdaki arac temiz gorunuor 13 bin fiyat vermis arkadas ozelden yazmak isteyenlerin fikirlerini de bekliyorun tesekkurler.05068777077

2014 11 15 140503

Ekli dosyalar

• 2014-11-15_14.05.22.jpg
    2014-11-15_14.05.22.jpg
    79.5 KB · Görüntüleme: 402

Ankara'dan Gökhan
Yaş 32
İŞ Kamu
Araç: 2005 Model Suziki Grand Vitara 1.6 3k AT
İleride ankarada ki etkinliklere katılım sağlamak isterim of road ve kap gibi etkinliklere saygılarımla.

Can ÖZCAN /İzmir
Mühendis
Yaş 31
Kamp / Dalış / Offroad
1998 Cherokee Zj 5.2 Limited

Big 210296629zz9

Big 210296629591

Merhaba ben Umut izmir bornovadan aranıza katılıyorum 37 aşında inşat işi ile uğrasıyorum 1990 model 2,6 ppajero aracım herkese ii eğlenceler

20150614 171608

Merhaba, ismim Hüseyin 31 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. Yaklaşık 1 yıldır üyeyim ve Defender meraklısıyım. Site içerisinde sessiz kalıp defender ile ilgili yazılan tüm yazıları okumaya çalışıyorum. Umarım en kısa zamanda ben de aranıza defenderımla katılıyor olurum. Avatarımı da o güne kadar güncellemeyi düşünmüyorum :smiley: Defender hakkında paylaşım yapan herkese ayrıca teşekkür ediyorum.

Ad - Soyad: Anıl Ağhan
Doğum Tarihi ve Yeri: 1991 - Çankırı
Memleket: Antalya
Semt: Fabriklar - Fener 2 si arası
İlgi Alanı: Bilgisayar, elektronik, mekatronik, bir nokta belirleyip spontane duraklar sonucu oraya ulaşamadığım spontane geziler, kısmetse yakın zamanda bi defender alıp kamp gibi etkinlikler de yaparak hedef noktama ulaşmak.

Bütçeme ve kafama uygun bir defender 110 2.5 benzinli bulabilirsem aranızdayım bende.

merhaba.
ben de yoldan çıkanlardan biriyim.
istanbul'dayım. yaş 36 .
6 yıldır suv ve pick.up tarzı araçlar kullanıyorum.
bu siteyi okuyor , takip ediyordum , şimdi nedense üye oldum.
şu anda sorento kullanıcısıyım. sık sık değiştiriyorum aracımı.
iyi forumlar herkese.

Arkadaşlar herkese merhaba,

Melih Ekinci - 32 - İstanbul;

Uzun zamandır forumu ilgilendiğim konular üzerinden takip ediyorum ancak üyelik ve paylaşım konusunda yeniyim.. Kısaca kendimi anlatmam gerekirse son 2 senedir kampçılığa merak saldım ve vakit buldukça çadır kampı kuruyorum. Henüz kamp alanları dışında bulunmadım ancak yakın zamanda almayı planladığım 4x4 ile mutemelen çok daha özgürce kamp yapacağım... Bunun dışında yelken merakım var ve fırsat oldukça kısa ve uzun seyirler yapmaya çalışıyorum. Henüz teknem yok. Yaklaşık 15 senedir fotoğraf çekiyorum ve en büyük hobim diyebilirim. İş olarak yıllardır hızlı tüketim sektöründe farklı firma ve pozisyonlarda çalıştım.

Yardımcı olabileceğim ya da paylaşabileceğim her alanda aranızda olmayı isterim...

Nurullah TAŞKIN 28 Ankara

Arkadaşlar Yıllardır offroad ilgim var ancak bütçem yetmediğinden motocross motoru alarak enduro gezilerine katıldım. ancak artık yeter zaman Defender alma zamanı. Devlet memuruyum. ankaranın betonarme ortamından uzaklasma zamanı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri