DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Tanışma Köşesi (Off-Road)

'OFF-ROAD GEZİLERİMİZ' forumunda KML tarafından 6 Nisan 2007 tarihinde açılan konu 475596 kişi tarafından okunmuş, 2287 cevap yazılmıştır

1. mim.dogan

mim.dogan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Herkese merhaba;

Ankara'dan Doğan ben, 30 yaşında doğa tutkunu bir mimarım. Hyundai ix35 2014 aracım var. Çocukluğumdan beri hayal olan offroad tutkusunu hayata geçirme zamanı geldiğini düşünüyorum. Suzuki jimny araştırıyorum, başlangıç için.

Ankara da iletişim halinde olan offroad grubu araştırıyorum, etkinliklere katılmayı heyecanla bekliyorum.

mburak bunu beğendi.

2. mburak

mburak Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Burak GÜLER - Ankara

Arkadaşlar hepinize merhaba. Yıllardır forumun farklı başlıklarını takip ediyorum. En değerli bilgilere buradan ulaşıyorum. Bilgi edinmek sadece okumayı değil, sormayı ve paylaşmayı da gerektirir. Ben de bu görüşle forumda daha aktif olmaya karar verdim. Bu vesileyle siz değerli üyelerle tanışıp arkadaş, abi, kardeş ilişkileri de kurmak isterim. Ben 31 yaşındayım, evliyim ve 1 çocuğum var ellerinizden öper. Ankara'da bir inşaat firmasında çalışıyorum. Pazar günlerini mümkün olduğunca spor, gezi, kamp faaliyetlerine ayırıyorum. 1 hafta önce 98 model, off road donanıımlı, otoomatik, vitara 1.6 jlx sahibi oldum. Ankara'da yapılan organizasyonları elimden geldiğince takip edeceğim. Görüşmek dileğiyle...

Mibrahim bunu beğendi.

3. ALLFA_ng_n

ALLFA_ng_n :)

Alınan Beğeni:
    1
    Meslek:
    Aea Muhendisi; Produksiyon Yöneticisi
    Web Sitesi:
    http://www.enginoguz.com
    selamlar :smiley:
    Engin Oguz 32 Ankara

ingilterede universite zamani baslayan off-road ve Zj yerini Turkiye'ye donunce rally ye birakti:smiley: ki oda
    cok uzun soluklu olmadi aslinda:/
    ama sonra (ve takrar) dag bayir ve camur bana yeni bir Zj aldirdi:smiley:

Ankarada oturup tum Turkiyede calisiyorum 32 yasinda ses muhendisi ve akustik tasarimciyim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

darkin bunu beğendi.

4. darkin

darkin Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Merhabalar,
    Deniz Arkın 33 / İstanbul

İletişim sektöründeyim.
    Doğa gezileri ve fotoğrafçılık hobim için l200 aracımı kullanıyorum.
    Beraber keyifli etkinliklerde görüşmek dileğiyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mibrahim bunu beğendi.

5. SALİH07

SALİH07 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    MAKİNA MÜHENDİSİ
    SELAMLAR
    BEN ANTALYA'DAN SALİH. SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM. 91 MODEL BİR XJ SAHİBİYİM.

6. Ax1sto

Ax1sto Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    1
    Herkese selamlar,

Hasancan Şahin / 28 / Istanbul

98 model grand cherokee sahibiyim. Gemi kaptanıyım.
    Grand cherokee lerle alakalı bilgi edinmek ve paylaşım yapmak için foruma katılmış bulunmaktayım. Üyr olmadan önce de aracımı almadan öncede forumdan bayağı faydalandım ve çorbada benim de tuzun olsun diyerekten aranıza katıldım. Herkese en içten selamlarımla.

Mibrahim bunu beğendi.

7. ahmetbabacann

ahmetbabacann [_]||||||[_]

Alınan Beğeni:
    5
    Merhabalar ismim Ahmet Babacan 26 yaşındayım, Antalya Manavgatta yaşıyorum. Uzunca zamandır forumu takip etmekteyim 97 model Grand Cherokee ZJ sahibi oldum artık yazma zamanı geldi :smiley: herkese selamlar

8. alpaslanuzan

alpaslanuzan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba yeni katıldım aranıza Adım Alpaslan Uzan 46 yaşımdayım, liman işleri yapan bir firmada çalışıyorum.
    Bursa Gemlik te yaşıyorum offroad değil.ama dağ bayır gemeyi.seviyorum.2005 lada niva var bende çok gezdim onunla, ancak bu sıralar sorunlar var keçide ve çözemiyorum, konu açıp bunları yazdım foruma umarım yardımlarınızla çözerim sorunları teşekkürler

9. yasarergun

yasarergun Dünyayı değiştirebilirsin

Alınan Beğeni:
    291
    Web Sitesi:
    http://www.yiyenbilir.com
    çözmeye çalışmayın desem umarım moralinizi bozmuş olmam.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. tunaboy

tunaboy Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Selamlar, adım Tuna Ulaş,

İstanbulda yaşıyorum ve film sektöründe görüntü tekniyseni olarak çalışıyorum.

Gezenbilir'i çok uzun süredir takip etsem de aktif kullandığım bir hesabım yoktu, şu sıralar sedan aracımı sattım ve hafif kamp gezileri için 4çeker bir araç peşinde koşuyorum. Umarım en kısa sürede aranıza yeni aracım ile katılacağım,

geziniz bol olsun.

yasarergun bunu beğendi.

11. yasarergun

yasarergun Dünyayı değiştirebilirsin

Alınan Beğeni:
    291
    Web Sitesi:
    http://www.yiyenbilir.com
    sorunsuz ve iyi bir "ilk arazi aracınız" olursa ömür boyu arazide olursunuz. iyi okuyun, bin kişiye sorun, bin araca bakın 1 tanesini alın. milyonlarını ve senelerini harcamış forum sakinlerinin gönüllü ve bedava yardımlarından mümkün olduğunca fazla faydalanın.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

12. Sülotay

Sülotay Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    12
    Merhaba adım Süleyman istanbul'da ikamet ediyorum 2014 yılından beri forum üyesiyim.Doğa aşığıyım özellikle karadeniz yaylaları benim vazgeçilmezim fırsat buldukça karadeniz turu atıyorum. daha önceki aracımın çıkmaya müsaade etmediği yaylaları keşfetmek için bu sene 2017 model 4*4 Amarok aracımı yılbaşında aldım.Şimdilik araç üstü çadır ile kamplarımı gerçekleştiriyorum.Allah kısmet ederse ilerde bir çekme karavan almak isterim.Tüm dostlara keyifli geziler dilerim.

13. tunaboy

tunaboy Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Selamlar tekrar,
    sonunda gönlüme göre bir aslan yavrusu buldum ve aldım. Umarım en kısa sürede beraber gezmek te nasip olur. 38085388_2211349009083961_411489933182631936_n.jpg 38151824_2211349112417284_1410405077469888512_n.jpg 38213707_2211349079083954_3401006759991574528_n.jpg

Mibrahim bunu beğendi.

14. servetnet

servetnet Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Hediyelik Eşya Toptancısı
    Merhaba ben Antalya'dan Servet,
    Uzun zamandır yazılarınızı sessizce okuyup almak istediğim araç hakkında bilgi topluyordum.Sonunda temiz kullanılmış LR Discovery 2 ye Ankaradan Ali Aksan abimden aldım.Yardımları için kendisine ve Landtronik Yasin ustaya çok teşekkür ederim.

Antalya'da fırsat buldukça gezilerinize katılmaya çalışacağım.

15. Poba

Poba Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Arkadaşlar merhaba ben Trabzon'dan Remzi. Makine mühendisi diplomamı aldım. Mühendis olmaya uğraşıyorum :smiley:. Ben de bir arazi sevdasıdır bir haftadır sürekli kendimi forumda buluyorum. Tabi ki de kararsızım Trabzon'da ya da bu tarafta gezi falan olursa katılmak sizlerle tanışmak isterim. CJ ve LR Defender ler şuan aklımı kurcalıyor fakat iyice bilgi sahibi olmak istiyorum. Çok güzel bir site 1 haftadır sıkılmadan her şeyi okuyorum. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Çok memnun oldum :smiley:

16. THRU OFFROAD GARAGE

THRU OFFROAD GARAGE Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    1
    Web Sitesi:
    https://www.thruoffroad.com/
    Merhaba, biz THRU OFFROAD GARAGE olarak offroad sever ve doğayı seven arkadaşlara 2012 yılından beri hizmet vermekteyiz.
    Araç yükseltme , mekanik sorunlar
    Snorkel montajı
    Ön , arka demir tampon ,yan basamak, kaya kaydırıcı ,sepet imalatı ve satışı
    Kaporta , boya
    Offroad ekipmanları satışı
    Ve istediğinize göre baştan sona doğru hizmet sunuyoruz.Sitemizi inceleyip daha önce yaptıklarımızı inceleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz İrtibat no: 0541 585 0101 Gezenbilir üyesi olduğunuzu belirtirseniz fiyatlandırmada da yardımcı oluruz

garage.jpg

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...