Tapatalk Dan Giriş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suleymancirit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,950

suleymancirit

Balıkçı, doğa sever, kampçı , kamper karavancı
Değerli site yöneticileri , internet paketim cepte olduğundan , acilen TAPATALK girişini açmanızı bekliyorum ve rica ediyorum. Sakın tapatalk girişi , artık mümkün değil demeyin.

Etiketler

Tapatalka girişte günaşırı,bazen saatlerce sorun yaşıyorum. Yükleniyor diyor başka bir şey demiyor. Acaba aynı sorunu yaşayanlar var mı?
Ara ara TAPATALK ile , bende foruma giremiyorum fakat biraz bekleyip ( 1 saat gibi ) girebiliyorum . Forum da ara ara tıkanmalar oluyor , problem tapatalk ta değil , sanki forum bugün yarın çökecek gibi

Merhaba,

Forumun tasarımını tam mobil uyumlu hale getirdik. Artık cep telefonu tarayıcınızdan giriş yaptığınızda uygulama çalıştırır gibi tüm site özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca forumun yeni tasarımı PWA web formatına uygun tasarlandı. Android telefonunuzdan foruma girdiğinizde tarayıcınızın menüsünden uygulama olarak forumu telefonunuza yükleyebilir ve çok daha hızlı gezinebilirsiniz.

Bu iki yeni özelliğin duyurusunu bir kaç güne kadar yapacağız.

Fakat Tapatalk bu iki özelliğin çalışmasına da engel olduğu için sorun çözülene kadar Tapatalk'u iptal etmek zorunda kaldık. Tapatalk bu soruna çözüm bulursa yeniden aktif hale getiririz.

Yeni mobil forumda ve uygulamada yaşadığınız bir sorun olursa lütfen iletin.

Sağlıcakla,
Sedat

Merhaba,

Forumun tasarımını tam mobil uyumlu hale getirdik. Artık cep telefonu tarayıcınızdan giriş yaptığınızda uygulama çalıştırır gibi tüm site özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca forumun yeni tasarımı PWA web formatına uygun tasarlandı. Android telefonunuzdan foruma girdiğinizde tarayıcınızın menüsünden uygulama olarak forumu telefonunuza yükleyebilir ve çok daha hızlı gezinebilirsiniz.

Bu iki yeni özelliğin duyurusunu bir kaç güne kadar yapacağız.

Fakat Tapatalk bu iki özelliğin çalışmasına da engel olduğu için sorun çözülene kadar Tapatalk'u iptal etmek zorunda kaldık. Tapatalk bu soruna çözüm bulursa yeniden aktif hale getiririz.

Yeni mobil forumda ve uygulamada yaşadığınız bir sorun olursa lütfen iletin.

Sağlıcakla,
Sedat
merakla bekliyoruz , inşaallah beklediğimiz gibi olur , yoksa cepten yani ANDROİD den forumu takip etmekte zorlanırsak , foruma ELVEDA demek zorunda kalmayız , sizlere kolay gelsin .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR