Tarp nerede bulunur ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hunter257 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,219

Hunter257

Ana Kamp
İnternette birçok sitede tarp adında (Türkçesini bilmiyorum) bir kumaş gördüm.Hızlı bir şekilde rüzgardan , güneşten ve yağmurdan koruma sağlıyor. Bana branda gibi geldi.Bu kumaşı nereden temin edebilirim ?

TarpB

Poly blue tarp 400x400

Etiketler
Ynt: Tarp nerede bulunur ?

metroda vardı bir ara.koçtaştada var.bauhaustada.çeşitli ölçülerde.ama halkaları çabuk atıyor.en güzeli tenteciye özel yaptırmak bence

arkadaşım ben geçen yıl ankara dechatlon mağazasından almıştım. 2. yedek almak için dün gece internette dechatlona baktım, geçenlerde bitmişti, şimdi gelmiş, çok kaliteli haki askeri tarp. 50 lira gibi. Nerdesiniz bilmiyorum ama dechatlon mağazalarından alabilirsiniz..

Aradığınızı bulamadıysanız Decathlon Mağazalarında mevcut fiyatı 75,00 TL, ürün görselleri altta ki linkte.

http://www.decathlon.com.tr/TR/tarp-haki-181365389/

Ynt: Tarp Nerede Bulunur ?

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/kamp-tarp-cadir-tentesi-ucretsiz-kargo-superstor-110754407

aynı ürün decatlonda 74.90, gittigidiyorda 139.90
ürün decatlonun ankara ve samsun mağazalarında stokta var,istanbul bodrum ve adanada stoklarda yok,nedense internet mağazasında satılmıyor

omnitemporal' Alıntı:
aynı ürün decatlonda 74.90, gittigidiyorda 139.90
ürün decatlonun ankara ve samsun mağazalarında stokta var,istanbul bodrum ve adanada stoklarda yok,nedense internet mağazasında satılmıyor

Az önce Decathlon Forum İstanbul Şubesi ile görüştüm.
21 Haziran'da stoklarına girecekmiş. Fiyat hala 74,90 TL. ;)

En ucuzu decathlon da belki de en kullanışlısıda. Aynı ürünü farklı fiyatlarda bulmak mümkün. İstanbul da yok, mersin de var bizde biraz araştırınca aynı ürünü 105tl ye bulduk aldık. Yolumuz büyük şehirlere düşerse yedekleyeceğimden emin olabilirsiniz :smiley::smiley:

Twitter : Overland_Tr
Instagram : overland_turkey

Tarp dediğiniz bildiğiniz çadır kumaşı değil mi?

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/su-gecirmez-ebatli-branda-3x4-m-111255103

Aldım terasın üzerine germek için. on numara oldu. bir iki tane daha alıp tüm terası kaplamayı planlıyorum.

Çadır kumaşı suyu bir süre sonra emiyor ve içeri damlamaya başlıyor, branda kumaşı hiçbirşey geçirmiyor :smiley:

Can bey, sizin aldığınız fileli branda denilen içinde sağlamlaştırıcı ipler olan bir çeşit naylon branda. Dechatlondaki ise, şemsiye kuması denilen bir kumaş. Sizinki rüzgara ve yağmura daha dayanıklı ama katlandığında daha çok yer kaplıyor. Diğer tarp hafif ve az yer kaplıyor, iyi gerdirince su geçirmiyor. İkisi de amaca uygun iyi ürünler..

Ürünü hafta sonu ilk kez kullandım. Paketten muhtelif uçlarında gergi ipleri olan 3 m x 3 m çadır bezi ve 8 adet çubuk çıktı ancak sadece 1 adet sivri uçlu ve bir adet plastik tepeli çubuk var. Kurarken biraz kafam karıştı. Ürünün hatalı gönderildiğini düşünüyorum. Yorumlarınızı alabilir miyim?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.