Tarp Tavsiyesi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jabir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,302

jabir

Ana Kamp
Yer
İstanbul

Etiketler
decathlon yeşil tarp kullanıyorum. inanılmaz başarılı. yazın plajda, kışın karlı havada ve sağanak yağışta kullandım. çok çok başarılı ürün.

Decathlon tarpi için ekstra iki ayak daha alınca rahat kullanmayı becerebildim, özellikle rüzgarlı kumsalda.

alternatif yöntem şu;

askeri kumaş ya da paraşüt kumaşı satan bir yerden 3x3 kumaş alıp, terziden kenarlarını diktirip, yüzüklerini taktırmak, kenarlarına ipleri bağlamak, yine decathlon'dan çubuk paketi almak filan...

Decathlon'da yeşil renkte olanından bulma şansımız yok sanırım. Epey bakındım ancak bulamadım. Ancak evde bir miktar paraşüt kumaşı buldum. İstediğim gibi bir yeşil ancak ölçüler sıkıntılıydı. 3m x 1.5m olmasına rağmen terzide köşeleri toplattırdım ve kenarları boyunca metal yüzüklerle desteklenmiş delikler açtırdım. Maalesef ölçülerinden ötürü pek kullanışlı olmadı. Şahsen yaşadığım şehirde bulabilsem en kötü 4mX4m alırım. Ayrıca rüzgarda epey ses yaptığını da belirteyim. Gelgelelim topladığınızda ufacık bir şey, el kadar ancak var. Taşınabilirlik açısından çadırdan yeğdir.

Son düzenleme:

Bunlara gerek yok
Tır,kamyon brandası yapan yerler olur sanayide
Oradan 3x3 metre alıp,kenarlarını deldirip yüzük taktırın
Yapı marketlerden teleskopik çubuk ve ip alın
Oldu size tarp
Toplam 60-70 tl ye mal olur

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlara gerek yok
Tır,kamyon brandası yapan yerler olur sanayide
Oradan 3x3 metre alıp,kenarlarını deldirip yüzük taktırın
Yapı marketlerden teleskopik çubuk ve ip alın
Oldu size tarp
Toplam 60-70 tl ye mal olur

Kenarlarını nerede deldirip yüzük taktırabilirim ?

Sanayide yada herhangi bir yerde branda çadır tente satıcıları
Kamyon brandası yapan yerler
Google yazın, bulursunuz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri