Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nuraypcl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 303
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,624

nuraypcl

Ana Kamp
Herkese meeerhabalar. Bir konuda hem fikrinize hemde manevi desteğinize ihtiyacım var. Bu korkum ve tedirginliğim Yüzünden defalarca keşke erkek doğsaydım diye isyan ettim. Ama isyanımın hiç bir şeye faydası yok elbet. 28 yaşındayım. EN büyük hayalim karavanımla önce türkiye sonra avrupa turu yapmak ve bunu 1-2 sene değilde 8_10 yıla yayacak kadar UZUN Sürede tamamlamak.. Az biraz gelirimle kapitalist sistemden kopup mümkünse şehir hayatında kanserden ölmektense doğada her Ne şekilde olursa olsun doğada ölmek istiyorum. Doğaya aşık yeşil ve mavisiz Nefes alamayacağıNı düşünen biriyim. Gelelim Korkuma . Kız başıma tehlikelerden kendimi Ne kadar koruyabilirim. ? Tehlikeden kastım kötü insanlar. Çünkü Doğada başıma gelebilecekler değil insanlar korkutuyor beni. En kötü ihtimalle bir ayı saldırısı yada herhangi biz hayvandan gelebilecek zarar yada ot yada benzeri birşeyden Zehirlenme VS her ne olursa olsun INANIN bunlar beni korkutmuyor. Sadece kötü insanlardan gelebilecek "herşeyden" KORKUYORUM. Sizce? Bu korkum yüzünden hayalimden vazgeçmeli miyim?

VAZGEÇMEMELİSİN......Hayatını nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşamanı tavsiye ederim,kafamızdaki korkular bu hayatın bir detayıdır,detay olarak kalmalıdır.Ayrıca insanın korkması ama KORKUYA TESLİM OLMAMASI çok ta kötü bir şey değildir,insanı hem diri tutar hemde aklını her an çalıştırır,çareler buldurur.

VAZGEÇMEMELİSİN......Hayatını nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşamanı tavsiye ederim,kafamızdaki korkular bu hayatın bir detayıdır,detay olarak kalmalıdır.Ayrıca insanın korkması ama KORKUYA TESLİM OLMAMASI çok ta kötü bir şey değildir,insanı hem diri tutar hemde aklını her an çalıştırır,çareler buldurur
Bunu o kadar çok istiyorum ki. Yani kendi ırkımdan olan bu kötü yaratıklardan korksamda yoluma devam etmeyi. Umuyorum ki sizin gibi düşünen yürekler beni cesaretlendirecek. Çok teşekkür ederim

Insan varliklar arasinda en tehlikeli olani ve kendi veya baska turde varliklara en cok zarar vereni. Korkmakta haklisin. Ben de korkuyorum. Ama asil onemli olan bir seylerden vazgecmeden korkmak...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Kontrollu bir şekilde, o dolaylı yoldan anlatmaya çalıştığınız korku türünün üstüne gidin,zaman içinde hem korkunuz yok olur hemde aslında "o" konu hakkında korkunuzun fazla abartılı olduğunu anlarsınız.
Evet çok doğru. Belki de bunu başardığım zaman "ne kadar da abartmışım!" dicem.

Insan varliklar arasinda en tehlikeli olani ve kendi veya baska turde varliklara en cok zarar vereni. Korkmakta haklisin. Ben de korkuyorum. Ama asil onemli olan bir seylerden vazgecmeden korkmak...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet yazarken bile hatta şu iki kelimeyi "insan-tehlike" bile yanyana görünce başıma gelebileceklerle ilgili türlü sahneler geliyo aklıma. Korkum tavan yapıyo. Ama güçlü olmak istiyorum. Ve evet vazgecmek istemiyorum. tesekkur ederim...

Kontrollu bir şekilde, o dolaylı yoldan anlatmaya çalıştığınız korku türünün üstüne gidin,zaman içinde hem korkunuz yok olur hemde aslında "o" konu hakkında korkunuzun fazla abartılı olduğunu anlarsınız.
Şu konu hakkında bana fikir verirseniz çok mutlu olurum. Sonuçta bilinçli ve tedbirli olmam gerekiyor. Nelere dikkat etmeliyim ?

"Bu soruma okuyan herkes cevap verirse" çok mutlu olurum... Hepinize teşekkür ederim

Kotu insanlar sehirlerde daha cok olmasina ragmen heryerde karsimiza cikabiliyor. Ozendirici olmamak,ilgi cekmemek ilk kural bence. Gece kalis yerlerini de basta kamplarda kalarak alisabilirsiniz. Herkesin belli kurallari var. Ornegin yol kenarlari, benzinlikler tehkikeli gibi.

42751d3bf1b5ffcb98e5d5bf6ee9db23

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR