Tek Başına Kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan binnur ünal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,186

binnur ünal

Yeni Üye
Yer
istanbul
arkadaşlar merhaba,aranıza yeni katıldım:smiley: bayram tatilini kampla geçirmek istiyorum.toplu taşımayla ulaşabileceğim ve yalnız olacağım için güvenilir yerler hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.Erikli olabilir gibi geldi fakat çok mu kalabalık olur kararsız kaldım.

Etiketler
Ynt: Tek Başına Kamp

Merhaba öncelikle hoş geldin (gerçi bende yeniyim ;D) Eğer gürültü patırtıdan rahatsız olmazsan, kafa dinlemezsem de olur diyorsan Erikliye gidebilirsin fakat 15 senedir oraya ve çevresine giden biri olarak tavsiye etmiyorum. Erikli hem çok kalabalık oluyor hemde pek temiz olmuyordu. Gideceğin tarihlerde her yer kalabalık olacaktır muhtemelen ama illaki o bölgede bir yere gitmek istersen sana 7-8 km ilerisinde ki milli eğitim kampının olduğu danışment köy sahilini tavsiye ederim denizi de sahilide 10 basar erikliye

edit: imla

Motorumla kısa bir süre sonra fetiye deyim uzun bir tur ve kamp planım var dahil olmak isterseniz iletişime geçebiliriz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba , hoşgeldiniz o halde , biz iki kişi bayramda Yedigöller 'de kamp yapmayı düşünüyoruz. Bayramın 2.günü sabah yola çıkacağız ve bayram boyunca konaklama yapacağız. Erikli vs. yerlerin kalabalık olacağı kesin zira herkes bu tip yerleri tercih edecek gibi görünüyor. Amacınız denize girmek değilse bizimki gibi yapabilirsiniz.

toplu ulaşım ile gidebileceğin her yer mutlaka kalabalık olacaktır. Bence kalabalıktan değil rahatsız eden kalabalıktan kaçmalısın.... iyi eğlenceler....

Ebuzerr' Alıntı:
Merhaba , hoşgeldiniz o halde , biz iki kişi bayramda Yedigöller 'de kamp yapmayı düşünüyoruz. Bayramın 2.günü sabah yola çıkacağız ve bayram boyunca konaklama yapacağız. Erikli vs. yerlerin kalabalık olacağı kesin zira herkes bu tip yerleri tercih edecek gibi görünüyor. Amacınız denize girmek değilse bizimki gibi yapabilirsiniz.

Bayramda Yedigöller' de şüphesiz kalabalık olacaktır.

Kalabalık olmayan yer aranıyorsa medeniyetten uzak doğanın bağrında bir yer seçmelisiniz.

Ben bayramda yada bayram sonrası yıllık izinde ercuva yaylası yakınlarında keşfettiğim sakin küçük bir yayla var orada olacağım.Elektrik yok ,telefon çekmiyor, İNSANSILAR yok. Şahane

by.nezih' Alıntı:
Merhaba öncelikle hoş geldin (gerçi bende yeniyim ;D) Eğer gürültü patırtıdan rahatsız olmazsan, kafa dinlemezsem de olur diyorsan Erikliye gidebilirsin fakat 15 senedir oraya ve çevresine giden biri olarak tavsiye etmiyorum. Erikli hem çok kalabalık oluyor hemde pek temiz olmuyordu. Gideceğin tarihlerde her yer kalabalık olacaktır muhtemelen ama illaki o bölgede bir yere gitmek istersen sana 7-8 km ilerisinde ki milli eğitim kampının olduğu danışment köy sahilini tavsiye ederim denizi de sahilide 10 basar erikliye

edit: imla
kalabalığı tahmin ediyorum ama günübirlik bir kalabalıksa idare edilebilir sanıyorum..sahil,deniz,v.s. zaman geçirmek istemiyorum bu yüzden danişmenti düşünmedim..delmece yaylası hakkında da yorumlarınızı bekliyorum..

burak_oz' Alıntı:
Bayramda Yedigöller' de şüphesiz kalabalık olacaktır.

Kalabalık olmayan yer aranıyorsa medeniyetten uzak doğanın bağrında bir yer seçmelisiniz.

Ben bayramda yada bayram sonrası yıllık izinde ercuva yaylası yakınlarında keşfettiğim sakin küçük bir yayla var orada olacağım.Elektrik yok ,telefon çekmiyor, İNSANSILAR yok. Şahane
istanbul çıkışlı:smiley:ulaşım benim için zor olacaktır.tek olacağımıda düşünürsek biraz daha merkezi bi yer tercih edicem gibi..ama daha önce incelediğim programıma dahil ettiğim bi yer tavsiyeniz için teşekkürler,zaman ve arkadaş öğelerini birleştirebilirsem değerlendiricem:smiley:ya da bi tur v.s. bulabilirsem;)

binnur ünal' Alıntı:
kalabalığı tahmin ediyorum ama günübirlik bir kalabalıksa idare edilebilir sanıyorum..sahil,deniz,v.s. zaman geçirmek istemiyorum bu yüzden danişmenti düşünmedim..delmece yaylası hakkında da yorumlarınızı bekliyorum..

Delmeceye maalesef hiç gitmedim, sahilde denizde vakit geçirmek istemiyorum dan kasıt eğer inzivaya çekilmek istiyorsanız o bölgede bir çok insanın her sene tatil yapmasına rağmen bilmediği danışment-erikli arasında sahil yolunda kalan yeşillikler içinde bir yer var, ama orası tek bir bayan için pek tekin olacağını sanmıyorum(en azından gündüz gözü gider bakarsınız). Eğer kastınız eğlence kalabalıksa aradığınız özelliklere göre en iyisi erikli diyebilirim (tabi hala orman kampının ortasına dışkısını bırakanlar yoksa)

Tam olarak nereden çıkacağınızı belirtirseniz farklı bir alternatif oluşturduk, Sülüklügöl ' e gitmeye karar verdik ve tüm planı ona göre değiştiriyoruz. Bayramın 1.günü akşam veya 2.günü sabah erken çıkışlı olacak . Mail atabilirsiniz.

delmece yaylasına birçok defalar gitmiş ve oranın sevdalısı biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. gerçi yaylanın merkezi yerine daha iç kısımlarında kamp yapmayı tercih etmekle birlikte ( 2 gece kaldığımız zaman dahi tek bir insan görmedik ) geniş, yeşil düzlüklerinde aradığınız sakinliği bulacağınızı düşünüyorum. güz döneminde güzel havalarda, yaylanın girişinde , çeşmenin karşısında ki yayla evinde hafta sonları gözleme yapılıyor ve mis gibi ekmek pişiriliyor. ulaşım sorunu yoksa tam mevsimi bence.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR