Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan haldun31 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 134
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,652
çubuklu göl fotoları

IGP4706

IGP5072

IGP4848

Etiketler

Evet uzaktan geldi o sesler. O değilde gece yarısına kadar içki muhabbeti yapanların sesi ile karışıyordu. ☺

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar burda konunun devam etmesi için yazıyorum,kısmetse motorumu aldım en kısa zamanda izmir çevresinde tek başıma kamo yapma nin hafifligini hissedecegim

Merhaba.
Konunuzu yeni gördüm ve çok güzel fotoğraflar çekmişsiniz.
Emeğinize sağlık.
İran'ı bisiklet ile gezmek yorucu olmadımı ve konaklamayı nasıl yaptınız ?
Pansiyon mu yoksa çadır mı ?

Merhaba.
Konunuzu yeni gördüm ve çok güzel fotoğraflar çekmişsiniz.
Emeğinize sağlık.
İran'ı bisiklet ile gezmek yorucu olmadımı ve konaklamayı nasıl yaptınız ?
Pansiyon mu yoksa çadır mı ?
hocam çok teşekkür ederim. temmuzda gittim ,tek şansım çukurova sıcağına alışkın biri olmam :smiley: onun dışında yollarda çadırda ve mescitlerde kaldım.şehir merkezlerinde ise ucuz hostellerde kaldım.mutlaka gidilmesi gereken ülkeler arsına iranı koymanızı isterim.soracağınız bir şey olursa memnuniyetle cevaplarım.saygılar

teşekkürler hanımefendi.artık olabildiğince güzel yerler buldum.sanırım diğer fotolarıda görmüşsünüzdür.tavsiye ederim hepsini.saygılar

Bu topic sessiz kalamayacak kadar özel bir topic olmuş.
Öncelikle emeklerinize sağlık.
Fotoğraf karelerinin enfesliği bir kenara son derece de bilgilendirici ve özendirici.
Tüm doğa severlerin muhakkak bir şeyler bulup kendine mal edeceği izler var.
Bekliyoruz yeni gönderilerinizi,

Selam ve sevgiler

Tam da hayallerim olan şeyleri yapmışsınız,
Tek başına çıkmak istiyorum ama silah olmadan ne derece güvenli olur bilemiyorum, içimde büyük bir istek vardı, sizin güzel paylaşımlarınızı görünce bu istek tavan yaptı.

Benim istediğim insanlardan daha uzak olan yerlerde tek başıma ya da eşim ile kamp yapmak, silahsız nasıl olur nasıl güvenlik olur bilemedim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri