Terrano 3.0 Dizel'mi Yoksa Santafe 2.7 V6 Benzinli'mi??

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lucias Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,158

lucias

Gerçekçi ol, imkansızı iste...
Yer
Mersin-Taşucu
Merhabalar.Bayram sonrası derken bayramda bitti ve aracımı kısmetse değiştiriyorum :D
O mu şu mu derken en son kullanım alışkanlıklar mı da dikkate alarak (uzun yolda, daha sıklıkla Anamur-Adana arası) kullanacağımdan ve fazla offroad yapmayacağım -daha doğrusu zaman bulamadığımdan :(- dolayı Terrano ve SantaFe arasında kaldım. Daha önce bilgilerinize başvurduğum LR Discovery ve Hyundai Galloper'den şimdilik vazgeçtim.Sizlerden naçizane ricam bu araçlardan kullananların yorumları, işte kronik sorunları, konfor vs. vs. gibi klasik sorularım olacaktı.Malum sitede bulduğum araçların linkleri aşağıda. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Nissan Terrano 3.0 Dizel;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-nissan-terrano-3.6-v6-126687485/detay/

Hyundai SanteFe 2,7 V6 Benzinli;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-en-dolusu-masrafsiz-133871894/detay/

??? ??? ???

Etiketler
Ynt: Terrano 3.0 Dizel'mi Yoksa Santafe 2.7 V6 Benzinli'mi??

terranoların 2.el piyasası haeketlimi arkadaşlar almayı düşünüyorum 2000 ve2001 modelleri için şimdiden teşekkürler

Ynt: Terrano 3.0 Dizel'mi Yoksa Santafe 2.7 V6 Benzinli'mi??

grandvitara ve rav4 le kıyaslarsak nerelerde kalıyor terrano2001 tavsiyelerinizi bekliyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR