Tırazlı Kavacık Arası Bir Yer(İzmir)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yavuz16 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,127

yavuz16

Xtrail
Yer
İZMİR
merhaba arkadaşlar ben izmirden ömer.pazar günü sabah erkenden balçova otobandan köy yollarına saptık.uzun zamandır beklediğimiz bir etkinlikti(iş yoğunluğundan dolayı).hem de aracımın 4 çekerini deneyememiştim onu da yaptım.çok keyifliydi.nefes aldık yahu

240213 081

240213 083

240213 082

Etiketler
çok güzel sessiz sakin temiz bir yer.binek araçların giremeyeceği bir konumda.kamp yapmak için ideal bir yer kışın kısa sürede olsa kar yağıyor.etrafta boş içki şişeleri cam kırıkları ve duyarsız insanların bilimum atıkları yok.kuş seslerini, kendinizi ve ara sıra aşağıdaki vadiden geçen koyun sürülerinin çan seslerini dinleyebilirsiniz.

240213 086

240213 087

fazla fotoğraf çekemedim piller bitiyordu.manzarayı göstermek isterdim..neyse biz böyle sessiz sakin oturupdururken telefonun kakafonik sesi sessizliği bozdu.arayan biraderimdi.durumumuzu anlatınca bize heveslendi.akabinde beraberce bucaya intikal ettik.

240213 090

Ynt: Tırazlı Kavacık Arası Bir Yer(İzmir)

Kavacık Köy Dolmuşlarının oradan geçtiğinize emin misiniz.?

Sefer saatlerini öğrenmek lazım.
:smiley:

günde iki sefer otobüs var.
hafta içi haftasonu
f.altay kavacık f.altay kavacık
06:30 07:30 08:30 09:30
18:00 19:00 19:00 20:00

hem medeniyete uzak değil hem de vahşi bir doğa.üstelik ana yoldan uzaklaşmanıza gerek yok.yol üzerinde bulunan köylerdeki insanlar yardım sever ve cana yakın.ben mekanımı buldum:smiley:

fotoğraflar az fakat bir insanın yaşayacağı en güzel keyiflerden özet paylaşım için teşekkürler

sinan bey tadı damağımda kaldı.benim çalışma şeklimi ve tatil günlerimin dengesizliğini bilseniz bu doğaya dönüşlerin benim için önemini anlardınız.mesela birkaç hafta sonra ,haftasonu tatil yapabileceğim o zamanda inşallah muğla tarafına doğru.....
;)

Benden yoğun biri yoktur sanırım :smiley: ama işim gereği tatil için olmasa bile iş gereği çok fazla yer geziyorum. Umarım daha çok vakit bulur ve daha çok faaliyet içinde bulunursunuz.

Erdal bey iyi temennileriniz için teşekkürler.Allah size de bana da kolaylık versin:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri