touareg yazlık lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yelbuga Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,762

yelbuga

Ana Kamp
Yer
İstanbul
merhaba,
touareg 3.2 için yazlık lastik markası önerebilir misiniz?

sonradan değiştirip markadan memnun kalan arkadaşlar varsa bilgi rica ediyorum.

tşk

Etiketler
Ynt: touareg yazlık lastik

merhabalar bende touareg 3.2 v6 almayı dusunuyorum acaba arac hakkında bılgı verebılırsınız :smiley:

tavsiye ederim.
ancak benzin sizi uzebilir. cok yakmasi sorun degilse keyfine diyecek yok.

lpg de dusunebilirsiniz. ama ben taktirmadim.

evet bende aldıktan sonra lpg dusunuyorum eger yakıtı bıraz fazla gelırse normalde yasadıgım yerde sehır ıcı trafıgı pek olmuyor.sıze bırsey daha sorcam aracınızn en cok sorun cıkartan veyada benım alırken dıkkat etmem gerekn noktaları nelerdır.

kronik arizasi yok aracin. alirken bir vw servisine gidip bilgisayardan baktirin.
sanzuman ve katalitik konvertor e iyi baksinlar.

onlar temiz ve boyaci kazasiz derse gonul rahatligi ile alabilirsiniz

anlıyorum aracı anlatırken bazıları öle anlattıki biraz gözüm korktu açıkcası 2004 yada farları makyajlanan 2006 modelden almayı düşünüyorum yardımcı oldugunuz için çok teşekkur ederım kullanıcı bir arkadaş bulamadım sizden hariç çok sağolun..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri