Trabzonda Kiralık 4x4 ?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enbay1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,887

enbay1

Kamp I
Mesajlar
145
Tepkime Puanı
22
Yer
Ankara
Ankaralıyım. Rize yaylalarına gitmek istiyorum. malum karayolundan yol epey uzun. Uçak cazip geliyor ama sonrası ? Birisinden duyduğuma göre Trabzon Havalimanında kiralık 4x4 araçlar varmış , doğru mudur , internetten arama yaptım ama ulaşamadım. Kurumsal Rent a Car firmalarında 4x4 seçeneği yok gibi bişey , diğer firmaların kiralık 4x4 aracı var mıdır , gören , bilgi sahibi olan , kiralayan var mıdır ? teşekkürler
 

Etiketler
Ynt: Trabzonda Kiralık 4x4 ?

bu konu 2200 kez okunmuş. ama cevap gelmemiş , yanlış yere mi dükkan açtık acaba ?
 

Ynt: Trabzonda Kiralık 4x4 ?

havalanı avis rent a car da bir tane cherokee vardı son kasa. şu anda vardır büyük ihtimal
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,222
Mesajlar
1,515,516
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst