Trafik Sigortasi Kampanyasi Için Liste

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BGRDRC Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,505

BGRDRC

Kamp I
Yer
ANKARA
Herkese Selamlar;

Bildiğiniz gibi hem bir karavancı hem de bir sigortacı olarak sigortalar konusunda sizleri mümkün olduğunca bilgilendirmeye ve haksız yere maruz kaldığımız yüksek trafik sigortası fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Bundan 6-8 ay öncesine kadar Ankara Sigorta’da maksimum 360TL’e çıkan poliçe fiyatları genel poliçe fiyatlarındaki artış ve maalesef lanet olasıca “Özel Amaçlı Taşıt” paftalanması yüzünden katlanarak artıyor ve şuan minimum 2000TL ve üzerinde poliçe fiyatları çıkıyor. Bunun tek istisnası olan Koru Sigorta ise birkaç ay öncesinde yaptığı 450-600 bandındaki fiyatını şuan 840-950 bandına çekti.Mecbur kaldığımız için buna da eyvallah der olduk.

Yine bilindiği gibi Federasyonumuz bizleri “Kamp Taşıtı” statüsüne geçirebilmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor.Ruhsatlarımız Kamp Taşıtı’na geçene ve daha makul fiyatlara kavuşana kadar amacım kitlesel gücümüzü kullanarak minimum fiyatlara ulaşmak ve bu yüzden bugün itibariyle yaklaşık 5 ayrı firmanın bölge ve genel müdürlükleri ile ciddi ve son derece talepkar olabileceğimiz görüşmelere başlamış bulunuyorum.
Bu konuda bölgelerde işi sonuçlandırabilecek ciddi gücü olan kendi çevremi sonuna kadar zorlayacağım ama tüm firmalar bize özel bir kampanya yapabilmek için benden reeldeki karavanların sayılarını ve hasarsızlık oranlarını gösteren bir liste istiyorlar. Şuan bazılarınızla önceden beri gelen ilişkilerimiz sonucu oluşturduğum yaklaşık 130 kişilik listeyi tramerden hasarsızlıklarını da ekleyerek düzenliyorum .Bu noktada sizler adına firmalar karşısında daha çok sayıda, güçlü ve tek bir ses olabilmek için sizlerden aşağıda yazdığım bilgilerinizi bana mail, whatsup, sms, telefon veya facebooktan özel mesaj olarak göndermenizi rica ediyorum.

GEREKLİ BİLGİLER:
*Araç Plakası
*Ruhsat Sahibinin Adı-Soyadı ve TC Numarası
*Ruhsat Belge Seri Numarası(Ruhsatta TC numaranızın ve adresinizin olduğu sayfanın el altındaki 2 harf 6 rakam)
*Size ulaşabileceğim bir cep telefonu

Unutmayın ne kadar güçlü olursak o kadar çok talep şansımız olur. Desteklerinizi bekliyorum.
Saygılarımla

Buğra DARICI
bugradarici@gmail.com,
SMS ve Telefon için :0533 391 40 81
SMS,Telefon ve Whatsup için: 0542 286 48 86

Etiketler

Serdar Bey desteğiniz için çok teşekkür ederim.Çevrenizde internet kullanmayan karavancılar varsa bu bilgileri onlarla da paylaşırsanız sevinirim.Ne kadar çok olursak firmalara karşı gücümüz de o kadar çok olur.
saygılar&sevgiler

Buğra kardeşim çok teşekkürler çabaların için.

Aracım için verilen teklifler

allianz 3.568,62 TL
ak: 2687,47 TL
Anadolu: 2.923,95 TL
Ankara: TEMİNAT VERMİYOR
GROUPAMA:7.006,54 TL
GÜNEŞ: TEMİNAT VERMİYOR
KORU: TEMİNAT VERMİYOR
MAPFRE: TEMİNAT VERMİYOR

Bu gidişle kafayı sıyırıp SARAY civarında aracı yakmayı planlıyorum.

Buğra kardeşim, çabaların için teşekkürler. Dediğin gibi tek ses olup ilgilileri uyarmamız gerekiyor. Kısa zamanda sonuç alamaz isek yoğun katılımlı bir Ankara veya İstanbul turu yapıp basına duyurursak etkili olur diye düşünüyorum.

yüzde yüz haklı olduğunuz halde,hiç bir merciden sorununuzu çözecek olumlu yanıtı alamamak. nasıl bir ülkede yaşıyoruz. yazık ya. sigortam 4 gün geçti sigortacım hala bana dönemedi.

Bunlar boyle cozulmez arkadaslar bir adet ampulcu milletvekili bulacaksiniz bakana diyecek ya da bakanliktan bir mustesar bulacaksiniz o bakana diyecek karavan federasyonu sabahlara kadar bakanligin icinde burokratlarla toplanti yapsa netice cikmaz burokratinda kafada sunlar var 1 bana ne karavani olan dusunsun 2 karavanci zaten berdus 3 karavani var parasi var odesin gibi gibi ....

Bakanliktan bakandan biter bir telefon bir yonerge karavan ozel amacli aractan tak cikar

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri