Trans Kaçkar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan holyman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,854

holyman

Yeni Üye
iyi günler ben ağustos gibi kaçkar zirve yapmak istiyorum bir kac tur şirketini inceledim ama benim istediğim yaylalardan daha cok direk zirve yapmak yani daha kısa bir program bu konuda bilgisi olup bana yardım edebilecek varsa yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler

Etiketler
Ynt: Trans Kaçkar

Merhaba;
ağustosda bizde planlıyoruz kaçkar, gps de var rehberle konuştum günlük 200 tl istiyor biz kendimiz gidiceğiz gelmek istersen o tarihlerde haberleşelim..

şuan 3 kişiyiz. 2 gün sonra likyaya gidiyoruz açılışı yapıyoruz. Bahsettiğim gibi bir kaç yeri araştırdık ama bir hayli pahalı fiyat verdiler gps bu sorunu çözer düşüncesindeyiz uzun bir yüeüryüş planlıyoruz 8 gün civarı kamplı olarak uyarsa tarihler birlikte etkinlik yapabiliriz.

9 ağuştos 2014 tarihinde denizliden 3 kişilik ekiple Kaçkar çıkışı yapacağız. çok büyük bir aksilik olmassa planda herhangi bir değişiklik çok zor. (uçak biletlerine kadar alındı

Küçük bir Tur şeklinde,kesin tarih vererek bir program yapabılsenız.Ve keşke ortalama programı yayınlasanız belki bizde katılabılırız.

9 ağustos 2014 kesin tarih 9 ağustos sabahı saat 8 de trabzondayız (uçak rötar yapmazasa) (en geç saat 3 gibide ayder de olmayı plnaplanlıyoruz gps mevcut 3. çıkışım olacak) ayder den kaçkar zirveye 3-4 ün ayırmayı planlıyoruz daha sonrasında da bir araç kiralayı zigana sümala manastırı falan yapmayı düşünüyorz

Selam,
Ben 20.07. - 30.07. arası Kaçkarların kuzeyindeki yayla ve gölleri gezmeyi planlıyorum. OFF Road Suzuki GV var. Çıkabildiğim kadar yükseğe çıkmayı planlıyorum. Kaçkarlara kuzeyden çıkış oldukca zor diye biliyorum.
bu nedenle Çamlıhemşin ve ayder gibi yaylalar gezdikten sonra güneyden Dilber Düzü Kamp alanında kamp kurup zirve yapmayı planlıyorum. Sağ sağlim döneriz umarım :smiley:
Yollarda kapanma yada toprak kayması gibi durumlar görürsem dönüşümde buradan paylaşırım.
iyi akşamlar

CAN

Herkese merhaba, çeşitli dergi, kitap vs'den edindiğim ortalama bilgi ile küçük bir kaçkar planı yaptım...Linkten inceleyebilirsiniz. Katılmak isteyen olursa sevirim...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=104165.0

Bu arada en çok da http://www.kackar.org/ sitesinden yararlandım, ve yola çıkmadan kate clow'un bir kitabı kaçkarlardaki yürüyüş rotaları ilgili onu edinmeyi düşünüyorum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.