Transporter

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adigekuzeyli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,665
@Akdeniz45 ,

Algıda seçicilik işte : ), elemanlar Youtube olayını çok sevmişler bunları gözden kaçırmışlar.

Kanallarında solar enerji hesabı yapmışlardı, ciddi teorik bilgi çalışması. Yayımların çoğu teorideki çalışmaları.

İşte gerçek hayat acıdır, karavan yapım aşamasındayım notlarıma gaz alarm dedektörü eklemiştim gaz tahliye deliğini unutma uyarısı da ekliyorum hemen.
O elemanlar 12 senedir buralarda, YouTube u çok sevse de ilk göz ağrısı forumda bildiklerini paylaşmayı hiçbir zaman unutmadı.
Sadece artık daha çok teknolojinin getirdiği görsel ortamlarda bildiklerini paylaşıyor.
Genelde teori dediğiniz 17 yıllık mühendislikten ve mekatronik bilgisinden kalanların yansıması. Karavan camiasında yeni olabiliriz belki ama 3 tane off-road aracı ve bir KTM 640 adventure'ı baştan yaratmışlığımız da var.
Çok selamlar.

Not: Alternatörden şarj sisteminiz varsa ve/veya karavaninizda kombi/şofben düşünüyorsanız LPG alarmının yanına CO alarmı da eklemeyi unutmayın.

Etiketler
O elemanlar 12 senedir buralarda, YouTube u çok sevse de ilk göz ağrısı forumda bildiklerini paylaşmayı hiçbir zaman unutmadı.
Sadece artık daha çok teknolojinin getirdiği görsel ortamlarda bildiklerini paylaşıyor.
Genelde teori dediğiniz 17 yıllık mühendislikten ve mekatronik bilgisinden kalanların yansıması. Karavan camiasında yeni olabiliriz belki ama 3 tane off-road aracı ve bir KTM 640 adventure'ı baştan yaratmışlığımız da var.
Çok selamlar.

Not: Alternatörden şarj sisteminiz varsa ve/veya karavaninizda kombi/şofben düşünüyorsanız LPG alarmının yanına CO alarmı da eklemeyi unutmayın.

Eleştiri anlamında değil yazdığım aslında bir beğeni ama yazılan şeylerin youtube için kağıt üstünde yapılan bir çalışma olduğunu belirtmek istemiştim. Eleman kelimesi gereksiz olmuş kusura bakmayın. Gördüğümü yazdım ki zaten sayfanızdaki özellikle yaptığınız çalışmaları arada bir tekrar izliyorum.

Notunuzu daha önce yazmıştım, teşekkürler. Kanalı önceden beri takipteyim :smiley:

Eleştiri anlamında değil yazdığım aslında bir beğeni ama yazılan şeylerin youtube için kağıt üstünde yapılan bir çalışma olduğunu belirtmek istemiştim. Eleman kelimesi gereksiz olmuş kusura bakmayın. Gördüğümü yazdım ki zaten sayfanızdaki özellikle yaptığınız çalışmaları arada bir tekrar izliyorum.

Notunuzu daha önce yazmıştım, teşekkürler. Kanalı önceden beri takipteyim :smiley:
Ben teşekkür ederim.
Çok selamlar.
M.

Ford Connect kullanıyorum. Dediğiniz gibi bir uygulamayla karşılaşmadım. Bilginize.
(K2 veya SRC soruluyor mu? sorgusuna istinaden)
Türkiye transporter fan sayfasını takip ediyorum orda çok bahsediliyor. Evet kamyonet yazan her araç kantara girmeli, k belgesi olmalı, 1. köprüyü kullanamaz diyenlerde var. Ben10 senedir ne kantara girdim nede k belgesi sormadılar diyende var. Transporter kısa şaseyle 15 temmuz köprüsünden geçtiği için yüklü miktarda ceza geldi diyende var.

Carawell dusun otomobil ruhsatli olanlarida var bende araştırıyorum vergide dusuk oluyor onla
Her modelin caraveli otomobilmi geçiyor. 2012- 2015 arası düşünüyorum ama fiyatlar çok yüksek150-170 arası .
köprüden geçiş cezası geldi diyen arkadaş itiraz etmiş cezası iptal olmuş mart 2019 dan sonra kısa şaselere 1. köprü serbestmiş. Sistem onun aracını 4. sınıf diye okumuş.

Carawell dusun otomobil ruhsatli olanlarida var bende araştırıyorum vergide dusuk oluyor onlarda.

Bazı transporter stelerinde ruhsatında kamyonet yazanlara src ve k 2 belgesi sorulduğundan bahsediyorlar, Hatta fort connect te bile sordular diyenler var. Bu konuda bilgisi olan.

Her modelin caraveli otomobilmi geçiyor. 2012- 2015 arası düşünüyorum ama fiyatlar çok yüksek150-170 arası .
köprüden geçiş cezası geldi diyen arkadaş itiraz etmiş cezası iptal olmuş mart 2019 dan sonra kısa şaselere 1. köprü serbestmiş. Sistem onun aracını 4. sınıf diy

köprüden geçiş cezası geldi diyen arkadaş itiraz etmiş cezası iptal olmuş mart 2019 dan sonra kısa şaselere 1. köprü serbestmiş. Sistem onun aracını 4. sınıf diye okumuş.
2010 a kadar minibüs geçiyor 2010 dan sonra otomobil ruhsatli
Carawell dusun otomobil ruhsatli olanlarida var bende araştırıyorum vergide dusuk oluyor onlarda.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri