Trekking Grupları (İç Anadolu)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,688

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Bu başlıkta İç Anadolu bölgesinde aktivite gösteren Trekking Grupları kendilerini tanıtabilirler.

Etiketler

Ynt: Trekking Grupları (İç Anadolu)

slm ben gülşah kayseriliyim ve orada yaşıyorum her pazar doğa yürüyüşlerimiz var ekibimiz var ama sıkıldım değişik insanlarla yürüyüş yapmak bu sporumu daha eğlenceli yapmakistiyorum.ayrıca fıtnes yapıyorum

zerrin hanım merhaba ben ankara dan kezban sizinle festivalde konuşmuştuk bir işim çıkmaz ise bende yürüyüşünüze katılmak isterim

Kezban merhabalar, sevinirim, bekleriz mutlaka..

Gülşah Hanım, etkinliğin yer ve zamanını bildirirseniz katılabilirim.
Teşekkürler...

Bir zamanlar kırkayak adlı bir grup vardı ama hala varmı bilmiorum. bankacı bir bayan önderliğini yapıyordu.

merhaba Konya'da faaliyet gösteren Trekking Gruplarına ulaşamıyorum bana yardımcı olabilir misiz?

Explorer firması var benim de bildiğim kadarı ile. 90 yıllardan beri bu işin içindeler, trekkinglerine ve haftasonu kamplarına katılıyorum vakit buldukça, ekip çok profesyonel. web sitesinden takip etmeniz mümkün : www.explorer.com.tr

Merhaba, ben trekking yapmak istiyorum ancak Ankara'da grup bulamadım. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca yakında bir etkinlik var ise mail adresim: serhatburmaoglu@gmail.com ve telefon numaram: 05336202624 mesaj atarsanız sevinirim Tşk.

Merhaba,

Ankara cıvarına günübirlik trekking faaliyeti arıyorum. Yakında bir faaliyet olursa beni bilgilendirebilir misiniz?

kivi_can@yahoo.com

Kıvanç merhaba, Gezenbilir Ailemize hoşgeldin, trekking etkinliklerini ben düzenliyorum, ETKİNLİKLER bölümümüzde DOĞA SPORLARI başlığı altında yayımlıyorum, ayrıca Ankara Grubu başlığımızda kendini tanıtırsan özel mesaj olarak etkinliklerden haberdar edilebilirsin...

ceranus' Alıntı:
Kıvanç merhaba, Gezenbilir Ailemize hoşgeldin, trekking etkinliklerini ben düzenliyorum, ETKİNLİKLER bölümümüzde DOĞA SPORLARI başlığı altında yayımlıyorum, ayrıca Ankara Grubu başlığımızda kendini tanıtırsan özel mesaj olarak etkinliklerden haberdar edilebilirsin...

Merhaba Zerrin Hanım,

Spor yapmayı seven bir kütüphaneci olarak treking etkinliklerinizi dört gözle bekliyorum. Cerebral Palsi'liyim. CPli olmama karşın doğa yürüyüşlerine bayılırım birde işin içinde macera varsa... :D

Kesinlikle katılmalısın öyleyse, macera ve adrenalin içeren yürüyüşlerimiz oluyor çünkü :smiley:

Merhabalar,

Ben Cemil Ufuk Karalök. 28 yaşındayım. Ankara'da yaşıyorum. Tüm Türkiye'deki yabancı uyruklu diplomat, teknik eleman vs.'ye yönelik Profesyonel Hizmetler ve Çözümler sunan bir şirket sahibiyim. Trekking, basit tırmanışlar, genel olarak doğa'ya çok ilgiliyim. Çok kısa zaman sonra bir LR Defender 110 2.5 benzinli sahibi olmayı bekliyorum. Forumlardaki tüm konuları büyük ilgiyle takip ediyor, okurken çok büyük zevk alıyorum. Sizlerle tanışmak ve aranıza katılmak istiyorum. Aktivitelere çokca katılacağımdan eminim. Bu siteyi hazırlayan ve katılımda bulunan herkese çok teşekkür ederim, düşünülemeyecek kadar faydalı bilgiler ve deneyimler içeren bu site ve sizler çok büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz. Bundan böyle sık sık görüşmek dileğiyle.

Cemil Ufuk Karalök

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri