DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

trekking için bot( ayakkabı), çanta öneriniz

'TEKNİK EKİPMAN' forumunda kyle_xy tarafından 16 Şubat 2013 tarihinde açılan konu 2010 kişi tarafından okunmuş, 1 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. kyle_xy

kyle_xy Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Arkadaşlar trekking için yazın ve kışın giyebileceğim bir bot (ayakkabı) ayrıca günü birlik ve 3-4 günlük kamlar için yanımda taşıyabileceğim çanta önerilerinizi alabilir miyim ( bu işe yeni başlıyorum, fiyat konusu önemli olmakla birlikte alacağım ürünlerin kaliteli ve uzun ömürlü olması daha da önemli benim için. Bot konusunda yaz ve kış kullanabileceğim bir ayakkabı olmalı, bir kaç ürüne birden verecek param yok..) şimdiden teşekkürler

Etiketler:

2. V.G

V.G Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: trekking için bot( ayakkabı), çanta öneriniz

Trekking için lafuma aravis modelini önerebilirim, Fiyat performans oranı iyi diye düşünüyorum.
    Vibram taban ve ayakkabının ön tarafında koruyucu malzeme mevcut. Bilek kısmı yüksek ve orta sertlikte.
    Bence kullanışlı bir model.Çok derin su'da denemedim ama yağmurlu bir ortamda su geçirmeden termal ya da yün bir çorap ile ayaklarını sıcak bir şekilde muhafaza edebilirsin. Çantaya gelince ben omuz desteği olan bir çanta ile gayet mutluyum. Taşıdığınız malzeme arttıkça çantanın da özelliklerini artırmakta fayda var.(bel desteği vb...)

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...