Trt Yolaçık (gezenbilir) Programı 22. Bölüm Duyurusu; Adana Enduro

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,910

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Sevgili dostlar merhaba,

Atatürk’ü Anma Haftası için Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun desteğiyle Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü tarafından Adana’da düzenlenen enduro yarışlarını, Yolaçık ekibi olarak bölgedeki off-roadcu dostlarımızla birlikte izledik. Çukurova bölgesinin ilk resmi yarışında, yağmurun da etkisiyle kayganlaşan zeminde mücadele eden endurocular, izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Yarışların ardından Adana ve Mersin’li off-roadcularla birlikte terk edilmiş bir demiryolu kasabası olan, Adanalı off-roadcuların en gözde rotalarından Belemedik’i ziyaret eden off-roadcular, geri dönüş yolunda Adana kebabının tadına bakmayı da ihmal etmedi...

Hepimize keyifli seyirler :smiley:

YAYIN BİLGİSİ:
"TRT BELGESEL" KANALI
23 Kasım Cumartesi
Saat: 23:00
(Digiturk 190, Teledünya 187 ve DSmart 67 numaralı kanalda bulunan yayını şimdiden kayıt listenize ekleyebilirsiniz)
Haftaiçi tekrar gün ve saatleri ayrıca duyurulacaktır

[youtube]http://youtu.be/frTH0gUYVsY[/youtube]
http://youtu.be/frTH0gUYVsY

Etiketler
Ynt: Trt Yolaçık (gezenbilir) Programı 22. Bölüm Duyurusu; Adana Enduro

Yolaçık programının yeni bölümlerini TV de ve youtbe da göremiyoruz.

Çok özel değilse TRT ile anlaşılamamasının sebeplerini öğrenebilirmiyiz?

Gerekirse izleyen herkese offroad ı sevdiren öğreten bu programın yeniden başlatılması için imza kampanyası da başlatabiliriz....

Merhaba, ilginize çok teşekkür ederiz. TRT belgeselin çalışma şekli böyle. Reyting yüksek bile olsa çok uzun serilere izin verilmiyor. Ancak yakında daha farklı offroad programları ile ekranda bizleri görebileceğinizi umuyorum :smiley:

İnşallah. Aynı bölümleri 3-4 kere izlemekten konuşmalarınızı bile ezberledik artık Mert bey :smiley:

Bu tarz organizasyonlari cok seviyorum insallah bi gun bana da nasip olur :smiley:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sedat bey merhabalar nasılsınız? Program bitmiş galiba epey zamandır yurt dısında idim. Bölğmleri buldum youtube kanalından fakat bu 22. bölümü bulamadım. Elinizde varsa yükleyebilirmisiniz. 26. bölümde dahil olmak üzere buldum fakat 22. bölüm yok :smiley: Yardımıc olabilirmisiniz acaba?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri