DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Türkiye Turu Yapmak Isteyen Yol Arkadaşı :)

'KAMPÇILIK' forumunda bakkaladiyeciktim tarafından 18 Ocak 2019 tarihinde açılan konu 1901 kişi tarafından okunmuş, 33 cevap yazılmıştır

1. ertucan

ertucan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Tabii ki . Ozelden yazmayı denedim fakat hata verdi =))

2. xxBuLenTxx

xxBuLenTxx Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba;
    Yapmak istediğiniz şey gerçekten takdir edilecek bişey, bende hep hayalini kurmuştum böyle bir turun ama buna hiç zaman bulamadım, hem kendinizi hemde başka macera severleri harekete geçirmeniz ve önayak olmanız çok güzel... Bence olumsuz düşünceleri hiç umursamayın, onlar sizler kadar cesaretli olamadıkları için olumsuz yönlerini konuşuyorlar... Macera dediğin şey zaten her riski göze almaktır, çevresine güvenli yaşam duvarları örenler macera nedir hiç bilemeyecekler ve kendi kabukları içinde yaşamaya mahkum kalacaklar...

Ben Bursa' da yaşıyorum, eğer o tarihlere zaman bulabilirsem bende gurubunuza katılmayı çok isterim... Aslında bir whatsapp gurubu oluşturabilirseniz, oradan bu tura katılmak isteyenler iletişim halinde kalabilir...

Mibrahim bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...