tüfek seçimi hakkında bilgi yardımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KOCAKUŞ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,499

Etiketler
Ynt: tüfek seçimi hakkında bilgi yardımı

KOCAKUŞ' Alıntı:
Merhaba Üstadım,
Yazınızı yeni okuyorum eğerki tüfek almadıysanız benim ve tüm arkadaşlarımın da kullandığı supreme veya extrem max'ı şiddetle tavsiye ederim.
Bulma konusunda zorluk çekerseniz yardımcı olabilirm.Çünkü bu tüfekler Rusya ve ABD ülkelerine gönderiliyor.Türkiyeye sınırlı sayıda giriyor.Tekrar söylüyorum av tüfeğiniz yoksa bu tüfek ilk ve son tüfeniz olacaktır.Bana göre o kadar iddalı bir tüfek.. 89mm 66gram fişekleri korkmadan ve sürekli atabileceğiniz bir tüfektir.Eğer tüfek aldıysanız Allah kaza bela vermesin iyi günlerde ve güzel avlarda kullanmanızı dilerim....

Ynt: tüfek seçimi hakkında bilgi yardımı

Merhaba Üstadım,
Yazınızı yeni okuyorum eğerki tüfek almadıysanız benim ve tüm arkadaşlarımın da kullandığı supreme veya extrem max'ı şiddetle tavsiye ederim.
Bulma konusunda zorluk çekerseniz yardımcı olabilirm.Çünkü bu tüfekler Rusya ve ABD ülkelerine gönderiliyor.Türkiyeye sınırlı sayıda giriyor.Tekrar söylüyorum av tüfeğiniz yoksa bu tüfek ilk ve son tüfeniz olacaktır.Bana göre o kadar iddalı bir tüfek.. 89mm 66gram fişekleri korkmadan ve sürekli atabileceğiniz bir tüfektir.Eğer tüfek aldıysanız Allah kaza bela vermesin iyi günlerde ve güzel avlarda kullanmanızı dilerim....
hocam youtube videosu gözükmüyor. Fakat Hatsan havalı tüfeklerin hepsini tavsiye ederim. Özellikle hatsan içinde imkan varsa tüplü havalı tüfekler yani pcp havalı tüfekler modelini tavsiye ederim. Bunun içinde de hatsan hercules havalı tüfek modeli çok iyi. 1. kalite ve çok profesyonel bir havalı tüfek. Al ve başka hiçbirşey düşünme. Bunun içinde kalibresini sana kalmış artık . İster 6.35 havalı tüfekler ister 5.5 havalı tüfeklerden bir tanesini seçebilirsin.

hocam youtube videosu gözükmüyor. Fakat Hatsan havalı tüfeklerin hepsini tavsiye ederim. Özellikle hatsan içinde imkan varsa tüplü havalı tüfekler yani pcp havalı tüfekler modelini tavsiye ederim. Bunun içinde de hatsan hercules havalı tüfek modeli çok iyi. 1. kalite ve çok profesyonel bir havalı tüfek. Al ve başka hiçbirşey düşünme. Bunun içinde kalibresini sana kalmış artık . İster 6.35 havalı tüfekler ister 5.5 havalı tüfeklerden bir tanesini seçebilirsin.
Domuz avı için kullanılacağı belirtilmiş, PCP (tüplü havalı tüfekler) her ne kadar güçlü olsa da domuz avı için uygun olmadığını düşünüyorum.

Not: Yaklaşık 15 yıldan fazladır pcp ile uzun mesafe atışları yaptığımı, 10 yıldan fazladır da domuz avı ile ilgilendiğim bilgisini de eklemek isterim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR