Tunceli' de Okul Müdüründen Bir Mektup

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aspera Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,452

Aspera

Kamp I
Yer
istanbul
Web
www.projector.com.tr
Merhaba arkadaşlar ,
bir arkadaşımın bir mektup gönderilmiş. Şirketine paylaşmış ben de paylaşabilirmiyim dedim , çok sevindi. Okullar açılmadan minikleri sevindirmek hoş olmazmı.
İhtiyaç fazlasını diğer okullar la paylaşacaklarını söyledi müdür bey ,
Sevgili arkadaşım Tuğba nın maili aynen aktarıyorum..

Merhaba Arkadaşlar,

Ekteki Bu mektup bizim elimize Gecen Hafta ulaştı.Mektupta okul müdürünün cep telefonu da var. İsterseniz arayabilirsiniz de.

Tunceli Mazgirt İlçesinde bir okulun müdürü tarafından yazılmış. Orda okumaya çalışan örgencilerin birçok eksiği var.
Biz aile olarak kendi çapımızda bişeyler toparlamaya çalıştık.
Bir ayakkabıcı bulduk anlaştık. Tanesi 11 ytl den 100 cift ayakkabı siparişi verdik. Cuma günü hazır olcak.
Ektede göreceğiniz gibi ihtiyacları belki cogumuzun evinde vardır.
Aramızda bir cok cocugu olan arkadaslarımız var. Okumadıkları kitap roman, giymedikleri kıyafetleri,kalem ne varsa getirirseniz, yada ayakkabı alabilmemiz icin ufak da olsa bize yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bu hafta sonuna kadar toparlarsanız haftasonu okula gondermeyi planlıyoruz..

Asagıda ekteki dosya silik oldugundan ihtiyac listesini tekrar yazıyorum.
Yardımlarınız icin cok teşekkürler.

Hikaye Roman kitabı
Defter kalem kalemtras silgi kuru ve sulu boya
Sbs Sınavı hazırlık testleri ve kitapları
Satranc Takımı
3 adet bilgisayar için hoparlor
Beyaz Tahta için kalem ( siyah kırmızı mavi)
A4 Kagıt fotokopi makınesi icin
Plastik ve seffaf dosyalar
canon LBP yazıcı ve toneri, ( okul karne işlemleri icin=
canon IRI022A Fotokopi toneri
1 adet faks makinesi
ogrenciler icin ayakkabı elbise, her türlü spor malzemesi

Bazılarından bu mektup düzmece mi degilmi diye sorular geliyor.

Haklısınız bu tarz talepler cok dolaşıyor etrafta. Hepimizin kafasında soru işaretleri oluyor.

Bu mektuptaki kişi, Babamın işyerindeki bekçinin yeğeni. Koç lisesinde ogretmenlik yapmıs daha once sonra bırakmıs doguya gitmiş.
Mektuptakı okul müdür daha once de bu mektubu ulaşabildigi heryere gondermiş, şirketlere, spor kuluplerine,..
Sadece Trabzonspor klubu forma gondererek okumak isteyen ogrencilere yardımcı olmus! Okul müdürü senelerdir cırpınıyor orda.
Bu kişiyle babamda telefonla görüştü. Kişiyi kişisel olarak da tanıyoruz. Ayrıca milli egitimden de teyidi alındı.

Lütfen sizde duymamazlıktan gelmeyin,.Bazı arkadaslar nakit yardımı yapıyor..Onlar benım hesabıma gonderdiler. Toplanan parayı ya ayakkabı icin yada eksik kalan diger malzemelerin alımı icin kullanıcaz.
Yardımlarınız icin tesekkurler

Tesekkurler

Tuğba

Bu hafta sonu ayakkabıları alacağız .Gondermeden once bir hafta daha bekleyelim dedik..
Bana ulaşmak için 0542 3213300 arayabilirsiniz.

Sevgiler Mustafa

Okul

Etiketler

Ynt: Tunceli' de Okul Müdüründen Bir Mektup

Okulun tam adresini ve şu anki okul müdürünün tam bilgilerini verirseniz kargo yapabilirim.

Bu türden sosyal sorumluluk projelerine destek olmak bence imkanları ölçüsünde her gezenbilir üyesinin doğal görevidir diye düşünüyorum .. ancak kişisel olarak ilk bilginin sahibi olsak bile bu destek organizasyonlarını Gezenbilir Yönetimi nezdinde ( benzer konularda örnek birçok destek organizasyona destek olup başarıyla yönetmiş olan forum admin SEVAL hanım. gibi ) sürdürebilirsek hem kişisel soru işaretleri olmaz hemde herkes için daha kolay olabilir....

SÜVARİ' Alıntı:
Okulun tam adresini ve şu anki okul müdürünün tam bilgilerini verirseniz kargo yapabilirim.
Merhaba Süvari , ilginiz için çok teşekkür ederim.

Okul Müdürümüzün adı :
Nazım Özkan
Darıkent İlköğretim Okulu Müdürü..
0530 5408466

Nazım Beyle konuştum cocukların bir kaleme dahi sevenecek halleri olduğunu söyledi .Ufak büyük hiç farketmez yardımlarınız için teşekkür ederim. Okul dışındada elbise vs gibi şeylerde gönderebilceğimizi öğrendim . Geçim sıkıntısı çeken insanlara ufak da olsa incitmeden birşeyler yapmak hepimizin dileğidir..

Sevgiller Mustafa

Değerli kardeşim, tez zamanda bayram öncesi çocukları sevindirmek istiyorum İnşallah.

Bilgileri kaydettim. Ayrıca bir takım arkadaşlarımla da el altından görüşüp ne yapacağımıza dair bir istişarede bulunurum.

Allah'a emanet olun...

Çevremdekileri organize edemesem de ben de hikaye kitabı falan gönderebilirim. Ama benim de fikrim, bu çalışmanın site yönetimi tarafından daha derli toplu yapılması yönünde olacak.

yavuz-çelikel' Alıntı:
yavuz bey konu yarım kalmış gibi ; isterseniz ankara grubu olarak bir organizasyon düzenleyip elimizden geldiğince birşeyler yapalım

brothers' Alıntı:
yavuz bey konu yarım kalmış gibi ; isterseniz ankara grubu olarak bir organizasyon düzenleyip elimizden geldiğince birşeyler yapalım

tam zamanı olur. okullar açılmadan . Görüşelim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.