Türkiye'nin En Iyi F/p Offroad Araçı Korando Kj 2.9 Td Veya 3.2 In Dir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orgasmatron Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,177
Yazdığınız parça fiyatları Türkiye fiyatları mıdır? Temini kolay mı? Ayrıca sizin aracın videolarını da bekliyoruz. Biraz daha fikir sahibi oluruz.
Parcalar bende partlist var aracin tum somunundan vidasina kadar koraps.com sitesine part numberi yazip fiyatini gorebilirsiniz

http://www.neoriginal.ru/cat/sy/part_R96____4_2_11_A

4342005D20 4.89 ayna mahruti parca numarasi

www.koraps.com arama yapinca 224 usd fiyat cikti gecen sene 150 usd idi zamlamislar ama yine ucuz

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Etiketler

Cevap için teşekkürler. Yani kargo ve gümrük masrafları dahil değil!

Videolar da başlangıç için yaptığınız denemeler sanırım. Daha iyileri gelecektir diye düşünüyorum.
Sadece posta ucreti oda cok tutmuyor gumruk odemedim kutunun ustune dusuk fiyat atiyolar canini yedigim koreli ablalar

Yazdığınız parça fiyatları Türkiye fiyatları mıdır? Temini kolay mı? Ayrıca sizin aracın videolarını da bekliyoruz. Biraz daha fikir sahibi oluruz.
Video vardı da hanım araç kamerasını oynarken üstüne kaydetmeyi secmis simdilik bu kadar

134753b86cff97053671272c7d9fef8e

Simdi bu camurda tirmana konusunda faydali olabilir buyuk ihtimal 16. Dakikadan sonrasini ve ilk dakikalari daha fazla yardim eder tcs saniyelik tekerleri tutup birakiyor arac yol aliyor

Son düzenleme:

Hacim ben bi numara goremedim o kadar video gonderdik oradan buradan hoplayan ziplayan korandolari izlememisin )

Avukatım o kadar güzel adrenalin dolu videolar vardı paylaşmadım dedim ayıp olur sonuçta defender :D :D şaka bi yana her aracın klasmanı farklı korando kendi sınıfında iyi defender bana göre tartışılmaz bir arazi aracı

Madem mevzu tırmanmak bir video da benden gelsin ;) Video Türkiye'den hatta kendi videom. Araçta BF AT lastik var normalde off road da extreme lastik kullanıyorum.

Avukatım o kadar güzel adrenalin dolu videolar vardı paylaşmadım dedim ayıp olur sonuçta defender :D :D şaka bi yana her aracın klasmanı farklı korando kendi sınıfında iyi defender bana göre tartışılmaz bir arazi aracı
Defenderin 1 ozelligini seviyorum milletin ilk kanina girip offroadcu yaptiriyor heves verici bir basamak gorevi yapiyor ben ilk unimog aldim sonra korando tabi hep derim bu bisikletlerle(tum jeeplerle) offroad yapilmaz arazide gezilir

Bir gün herkes mogcu olacak o kadar )

Bu zamana kadar daihatsu,jeep ve suzuki markalarının 4x4 araçlarını kullandım. Bildiğim tek şey her koşulda her zeminde en iyi diye bir şey yok. Araç yapısına ve arazi şartlarına göre performans değişir. Ayrıca kimin off road dan ne anladığı ve ne beklediğine göre de fiyat-performans ilişkisi farklılık gösterir. (F/p konusunda beni aydınlatan highoutput'a teşekkür ;) ) Korando kendince iyi bir araçtır fakat en iyi demek çok iddalı kanımca. Bence siz biraz yol yapın organizasyonlara katılın daha antreman aşamasındasınız belki fikirleriniz değişir. ;)
Daha önce nasıl gözünüz unimog tan başka birşey görmüyorsa şuan koran docu olmuşsunuz.

Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim. Ayrıca bu araç hakkında bilgi sahibi değildim sayenizde bilgi sahibi oldum. Konuyu ilgi ile takip etmeye devam edeceğim.

Bu zamana kadar daihatsu,jeep ve suzuki markalarının 4x4 araçlarını kullandım. Bildiğim tek şey her koşulda her zeminde en iyi diye bir şey yok. Araç yapısına ve arazi şartlarına göre performans değişir. Ayrıca kimin off road dan ne anladığı ve ne beklediğine göre de fiyat-performans ilişkisi farklılık gösterir. (F/p konusunda beni aydınlatan highoutput'a teşekkür ;) ) Korando kendince iyi bir araçtır fakat en iyi demek çok iddalı kanımca. Bence siz biraz yol yapın organizasyonlara katılın daha antreman aşamasındasınız belki fikirleriniz değişir. ;)
Daha önce nasıl gözünüz unimog tan başka birşey görmüyorsa şuan koran docu olmuşsunuz.

Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim. Ayrıca bu araç hakkında bilgi sahibi değildim sayenizde bilgi sahibi oldum. Konuyu ilgi ile takip etmeye devam edeceğim.
Unimogu satmadim turboladim degisik seyler olacak yazin ) siz aracin altini fabrikadan cok degistirmisiniz korandolarda fabrikadan cikisli olanlari gosterdim fabrikasyon olarak jimmydan tum suzukilerden cok ustun , bir iki rusun yaptigi araclar var yani simdi suzuki mi abiyle karistirmayalim ))

Ben anlamam unimogdan sonra bunlarin hepsi bisiklet

Gocum nasil tirmandi

Araç markaları üzerinden tartışmaya girmeyeceğim. Dediğim gibi herkesin beklentisi farklı. Başlıkta ki en iyisi kısmına katılmadığımı belirttim. Aracınızla mutluluklar dilerim.

Araç markaları üzerinden tartışmaya girmeyeceğim. Dediğim gibi herkesin beklentisi farklı. Başlıkta ki en iyisi kısmına katılmadığımı belirttim. Aracınızla mutluluklar dilerim.

Sizin arac kadar donanmis bir korando var fabrika ayarlarindan uzaklasmis izlerseniz parayi hangi araclara yapistirmanin daha fiyat/performans acisindan mantikli oldugunu anlatmaya calistigimi anlarsiniz ornegin jimmy siz en az 50 bin tl harcamisiniz o parayi korandoya harcasiniz daha canavar bir arazi araciniz olurdu f/p budur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri