Türkiye'nin En Iyi F/p Offroad Araçı Korando Kj 2.9 Td Veya 3.2 In Dir

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orgasmatron Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,181
Abi bu arac kupasi kare kasa baska ne tarafi orjinal ? Bu aracla ise gidiyor mu ? custom arac degil fabrika arac icin lafimiz hem bunun ici yatak olmuyor )arka cami dahi yok ve dedigim gibi arka bagaj kapagina iyi dikkatli bakarsaniz kapanmadigini ve cami paylattigini anlarsiniz lada samara olmus kupasi biraz daha bunun gibi yariklardan giderse sag sol kapida kapanmamaya baslar

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Unimogu satmadim turboladim degisik seyler olacak yazin ) siz aracin altini fabrikadan cok degistirmisiniz korandolarda fabrikadan cikisli olanlari gosterdim fabrikasyon olarak jimmydan tum suzukilerden cok ustun , bir iki rusun yaptigi araclar var yani simdi suzuki mi abiyle karistirmayalim ))

Ben anlamam unimogdan sonra bunlarin hepsi bisiklet

Gocum nasil tirmandi

Sen kamyonla arazi araçlarını niye kıyaslıyosunki ısrarla ben hala anlamış değilim her araç kendi seqmenti ile yarışır jeeplere bisiklet diyosun benim girdiğim arazinin girişine senin korando giremez anca işte çimde dolaşır oda rampa olmayacak

Sen kamyonla arazi araçlarını niye kıyaslıyosunki ısrarla ben hala anlamış değilim her araç kendi seqmenti ile yarışır jeeplere bisiklet diyosun benim girdiğim arazinin girişine senin korando giremez anca işte çimde dolaşır oda rampa olmayacak
Girer girer problem olmaz

Ben yanlış söylemişim kusura bakma tabiki girer ama çıkamaz
arkada lsd var , tcs elektronik kilit var kisa askiya kalmaz hublar avm heavy duty vakumlu bide iron man alsam mi acaba ?aracta Tek fabrikasyon olmayan sey olur flans o bu su yok safkan 4.89

Hublar havayla calisiyor icerden dugmeyle hublar 4high ve 4low a geciyor

Hublar havayla calisiyor icerden dugmeyle hublar 4high ve 4low a geciyor

Hub derken kastettiğiniz hubbs diye bildiğimiz ön porya kilitlerimi?
Porya kilidiyse aktarma şanzmanindaki hi low seçenek gibimi oluyor porya kilitleri?
? ? ? Porya kilidinde hi veya low seçenek mi? ? ? Allah allah, ilginçmiş...
Anlayamıyorum, pardon?

GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hub derken kastettiğiniz hubbs diye bildiğimiz ön porya kilitlerimi?
Porya kilidiyse aktarma şanzmanindaki hi low seçenek gibimi oluyor porya kilitleri?
? ? ? Porya kilidinde hi veya low seçenek mi? ? ? Allah allah, ilginçmiş...
Anlayamıyorum, pardon?

Hub evet Ön porya kilitleri, porya kilitleri secenekli degil vakumla kilitleniyor o kadar , ayni dugmeden low a geciliyor 4x2, 4high, 4low E181cab0ce76b875a20997ea194d074d

Son düzenleme:

Tatmam simdi oldu...
:smiley: :smiley: bende yazinizdan porya kilitlerinde low high secenegi var zannettim, her tekerlekte arazi snzmani :smiley: :smiley:
2 h da kitli degil tabiki...
4h veya 4l tusladiginizda poryalari aksa pnomik tahrikle kitliyor, anladim simdi... Kompresor felanda var o zaman... Emme manifold vakumu basinci yetmez kanimca...
Iyiymis... Araçtan in, poryaları kur, geri bin v.s. dertleride yok...

Tatmam simdi oldu...
:smiley: :smiley: bende yazinizdan porya kilitlerinde low high secenegi var zannettim, her tekerlekte arazi snzmani :smiley: :smiley:
2 h da kitli degil tabiki...
4h veya 4l tusladiginizda poryalari aksa pnomik tahrikle kitliyor, anladim simdi... Kompresor felanda var o zaman... Emme manifold vakumu basinci yetmez kanimca...
Iyiymis... Araçtan in, poryaları kur, geri bin v.s. dertleride yok...

Kompresor yok zannimca motorun oralardan bir hava borusu geliyor alman yapmiş ama nasil bilmiyorum )
A951b02c721fbd121ba7674777160429

Kompresor yok zannimca motorun oralardan bir hava borusu geliyor alman yapmiş ama nasil bilmiyorum ) A951b02c721fbd121ba7674777160429

O zaman manifoldundan bi hazneye hava basiyordur, hazne 3 4 bar (yeter) olunca havayi serbest birakiyordur.
O da pnomik basincla mekanizmayi calistiriyordur... Felan heralde...
:smiley: alaman yapmış :smiley:

Fotograflar net acilmiyor.... Linkleri felan varmi, net gorup bakmak isterim bi...

Flu görsellerden tahmin ettiğim kadarıyla M.A.N 4x4 6x6 hafriyat serisi kamyonlarinin on aks poryalari gibi bi sistem...
Bilyalar var, disari iceri hareket ediyor ve ic ile dis kismi birbirine bagliyor sanki...

Son düzenleme:

Fotograflar net acilmiyor.... Linkleri felan varmi, net gorup bakmak isterim bi...

Flu görsellerden tahmin ettiğim kadarıyla M.A.N 4x4 6x6 hafriyat serisi kamyonlarinin on aks poryalari gibi bi sistem...
Bilyalar var, disari iceri hareket ediyor ve ic ile dis kismi birbirine bagliyor sanki...

상품 상세보기 : 뉴 코 란 도          · · 안전〃편의용품 - 뉴 코 란 도          AVM 사륜 진공 록킹허브

Hocam cok ugur mumcu okuduk bilgimizde yeterli dogrusu da bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunmazdir , arkadasim ben unimoglara turbo koyan ayna mahrutisiyle ugrasip ibrede 110 km goren adamim iki denge kolu koyup 31 32 inc lastik koyup piyasaya cikmiyoz bizim isimiz bunlarla
80529aa5d3dd55f2a0f8fe728b266fd0
8537f5a7999756fec028a14220c79a3e
3141a471c7ceb6d5da6048cb47b2f36b
Bb0d0adeba45119ee84acfcedf9dd029
Cd40f0cc0314860f048a856b55a19f5b

838680c2b82982e2d7bf75681e3a293a

Bide video koyalim da motor sesi duyulsun
Adam king yaa

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR