Üye Grupları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,192

Etiketler
Ynt: Üye Grupları

]merhabalar ben recep fouruma yeni üye oldum daha doğrusu oldummu tam emin deyilim yardım istiyorum ve almayı düşündüğüm l 200 4x4 otomatik veya navara 4x4 otomatik hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim saygılar....

recepsoglu' Alıntı:
]merhabalar ben recep fouruma yeni üye oldum daha doğrusu oldummu tam emin deyilim yardım istiyorum ve almayı düşündüğüm l 200 4x4 otomatik veya navara 4x4 otomatik hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim saygılar....
Merhaba,

Araçlar başlığına göz atabilirsiniz. :smiley: http://www.gezenbilir.com/index.php?board=69.0

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=15.msg785297;boardseen#new başlığından da kendinizi tanıtabilirsiniz.

Sedat bey gezenbiliri kurmakla büyük bir hizmet gerçekleştirmişsiniz zatıalinizi ve tüm çalışma arkadaşlarınızı tebrik ederim.sizlerin uygulamaya koyduğunuz kurallar deneyimlerinizden kaynaklıdır buna saygı duyuyorum.gezenbilirde aradığım çok şeyleri buldum bilgi sahibi oldum öğrendim teşekkür ederim hakkınızıda helal edin.Sedat Bakır

merhabalar siteye yeni üye olmadım, bir süredir takip ediyorum ama ilk kez tanışmak için mesaj yazıyorum. (bir tanışma başlığı bulamadığım için buraya yazıyorum.)
antalya'da yaşıyorum. yaşım 25. alpin ve spor tırmanışla ilgileniyorum. antalyadan arkadaşlarla tanışmayı çok isterim. herkese iyi gezmeler! :smiley:

sedat bey merhaba...bende yaklasık 1 yıldır üyeyim ve daimi aktifim sitede benim için mükemmel bi site dogrusu herneyse lafı fazla uzatmayayım ;D benim söyle bi sorum olcak sitede moderatör olmak için veya proje yönetim gibi yetkili olmak için ne olması gerekiyo ben mesela proje yönetimde veya ne bileyim moderatör olmak nasıl olunuyo bu konu hakkında bilgi verirseniz memnun olurum tesekkür edrim....

Merhaba;
amatörce ilgilendiğim konular için yaklaşık 2 yıldır değişik portal ve forumları izlemekteyim
gezenbilir in yapısı bana uygun geldi
üye olup yaklaşık bir haftadır da genel paylaşım ve bildirimleri takip ediyorum
süreci izlerken üç adet referans noktam olacak
1- kişisel bilgilerimde belirttiğim mail adresime gelen spam mail adedinde artış olursa memnun olmayacağım
2- reklam banner larını ne sıklıkla göreceğim, aslında hiç görmek istemiyorum ama malum sponsor mantığı vs. yapılacak bir şey yok
3- genel üye kalitesi ve forum disiplini
an itibarı ile görüşlerim bunlar
sadece paylaşmak istedim ....
selamlar

sedt bey anladığım kadarıyla şu an için üyeleri göremiyor ve mesaj yazamıyorum..sizin aracılığınızla affınıza sığınarak sayın murat öz( tezzmertek)beye doğum günü için teşekkürlerimi iletmek istedim...saygılarımla...

Merhaba,bende forumda yazılan ve yorumlanan konuları okumaktan hoşlanıyorum.Gezenbilir sitesi ilk katılımımdan buyana hemen hemen her gün girip okuduğum,incelediğim bir site haline geldi.Birçok konuda bilgi ve deneyimim arttı.Böyle bir forum kurduğunuz için sizleri tebrik ediyorum.

mrat' Alıntı:
sedt bey anladığım kadarıyla şu an için üyeleri göremiyor ve mesaj yazamıyorum..sizin aracılığınızla affınıza sığınarak sayın murat öz( tezzmertek)beye doğum günü için teşekkürlerimi iletmek istedim...saygılarımla...

Rica ederim.

20 mesaj sayısına ulaşınca özel mesaj atma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

merhaba arkadaşlar;sitenize üye olma fikri akadaşım vesilesiyle oldu.iyide oldu adım ilyas kara gümrük müşavirliği firmasında calışmaktayım.Sizleri uzun zamandır takip ediyorum doğa ve sizler harikasınız bayıldım.4x4 aracımı hayırlısıyla yeni aldım toyota hilux yanlız 4x4 tecrubem yok yapılması gerken aksesuarlar nedir bilemiyorum gezilerinize katılmayı cok isterim bu konularda yardımlarınızı bekliyorum gezelim görelim saygılar

Gezenbilir'e hoşgeldiniz.

Toyota Hilux için ziyaret etmeniz gereken sayfamız;

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=481.0

İyi paylaşımlar diliyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri