Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sgulten Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,332

sgulten

Yeni Üye
Yer
İSTANBUL
Arkadaşlar selamlar ben şile de çiftlikte yaşamaktayım farelerle başım dertte son zamanlarda :smiley: , Ultrasonik fare ve haşere kovucu cihazlar hakkında bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımlarına ihtiyacım var ? Belki sorulacak yer burası degil ama işe yaramayan uyduruk cihazlara para vermekten bıktığım için sizin tecrübelerinize başvurmak istedim.Herkese iyi günler...

Etiketler
Ynt: Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu

Ben hepsiburada dan almıştım.Bahçeli bir evimiz var.Bazen fare görülebiliyordu.Ben yazdan yaza ve 15 tatillerde gidiyorum fakat anneme sorduğumda gerçekten bir daha fare görmediğini söyledi.Benim aldığım çift etkili.Hem ELECTRO_MAGNETİC hem de ULTRA_SONİC.Bu şöyle oluyor.Hem ses dalgası yayıyor aynı zamanda da evin içinde döşeli bütün kabloların etrafında etki yapıyor.

Bir firmayla mailleştim. 450tl 1000m2 açık alanda etkili bir cihazları varmış. güvenemedim biraz daha araştırıcam. Firma ile de görüşücem garanti verebiliyorlar mı benim için hatırı sayılır bir miktar çünkü...

Evet çok para, daha ucuz çözümler bulunabilir gibime geliyor

Ben geçenlerde bir sitede gördüm solar fare kovucu diye sanırım 27 USD idi bakıyım siteyi tekrar bulursam adresinide vericem.

adresini buldum 55 tl http://www.farmasante.com/default.asp?git=7&kategori=6667

Bu ses dalgasıyla haşere ve fare kovan cihazların hepsi hikaye bizde denedik ama hiç verim alamadık.Düzenli haşere ilaçlamamızı yapan firmadan da bu aletlerin hiçbir işe yaramadığının doğrulamasını örnekleri ve hikayeleriyle birlikte aldım.Boş yere paranızı kaptırmayın derim ben.

moonwalker_arc' Alıntı:
Bu ses dalgasıyla haşere ve fare kovan cihazların hepsi hikaye bizde denedik ama hiç verim alamadık.Düzenli haşere ilaçlamamızı yapan firmadan da bu aletlerin hiçbir işe yaramadığının doğrulamasını örnekleri ve hikayeleriyle birlikte aldım.Boş yere paranızı kaptırmayın derim ben.

Çok teşekkürler bizi bilgilendirdiginiz için demekki bu cihazlar bir işe yaramıyormuş az kalsın bende alıcaktım tekrar teşekkürler

offroadcu18' Alıntı:
Çok teşekkürler bizi bilgilendirdiginiz için demekki bu cihazlar bir işe yaramıyormuş az kalsın bende alıcaktım tekrar teşekkürler

o cihazlar çok işe yarıyor. Arkasında boşluk varsa fareler için güzel yuva oluyor ;D

İşim gereği bir çok bahçe ve depoda gördüm bu cihazları... Bir ara zorla bana da kullandırttılar kurumun birinde...

Diyeceğim şey; kesinlikle çalışmıyorlar. Tek tük insanlar çıkar ısrarla işe yaradığını söylerler... tesadüften ibaret diye düşünüyorum.

İmkanınız varsa kemirgenlerin girişini engelleyecek fiziksel önlemler alın. Kedi barındırmak ciddi bir çözümdür.

Hiç biri olamayacaksa bir pest kontrol firmasından destek alın.

Kemirgenleri bilemiyorum ama örümcek vs. gibi böcekler için olanını kullandık. Memnun kaldık. Ancak şöyle bir durum var, bahçe evinin içinde kullanıldığından wireless'ın çekim gücünü etkiliyor ve uydu alıcının görüntüsünü diğer odaya kablosuz aktaran cihaza engel oluyor.

uzun bir savaştan sonra fareleri bitirdim. ciddi bir savaş verdim her türlü ekipmanı kullandım sonunda kurtuldum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri