DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Urla / Çeşme Yarımada Off Road

'EGE' forumunda efErk tarafından 29 Eylül 2017 tarihinde açılan konu 1457 kişi tarafından okunmuş, 21 cevap yazılmıştır

1. uygar yapı

uygar yapı Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Arkadaşlar merhabalar off road gezileriniz olursa irca etsem benide çağırırmısınız? 2012 model Ranger im var önümüzdeki hafta nasipse dodik ve diğer aksesuarlarını yaptıracağım yükseltmeleri yaptırdım dağ tepe ova gezmek istiyorum :smiley:

turkergen bunu beğendi.

2. uygar yapı

uygar yapı Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    arkadaşlar merhaba bende de 2012 model ford ranger 2,2 var aracın yükseltmelerini yaptırdım önümüzdeki hafta dodik ve diğer aksesuarlarını nasipse yaptıracağım gezi olursa whatsapp grubunaza dahil edip benide haberdar ederseniz sevinirim teşekkürler ..
    ibrahim demirel 0532 207 87 14

turkergen bunu beğendi.

3. turkergen

turkergen Kamp II

Alınan Beğeni:
    23
    Çağrı İşareti:
    TB3BTG
    Arkadaşlar Papaz koyu yağcılar köyü rotasına gidemedim ama sahil tarafından(melengeç) olduğu kamp alanının sonundan yan koylara ulaşmaya çalıştım fakat yol, yürüyüş yolu çıktı. Yani çalılıklar çok dar ve çizikler içinde bırakıyorsunuz aracı.Aynı zamanda lastiklerim büyük olduğu için yükseltmesiz sürtme yaptı. (o zaman yükseltme yapmamıştım) boş bulduğum bir tarladan manevra yapıp geri dönmek zorunda kaldım.Önce yürüyerek keşiflemek lazım.. bu rotayı yürüyüşçü ve bisikletçi arkadaşlar kullanıyor.. Yağcılar köyü tarafından olan rotayı deneyen arkadaşların yol hakkında bilgi vermesini rica ederim.

4. S_Asterix

S_Asterix Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba bende hem foruma hemde off-road camiasına yeni katılıyorum. Off road donanımlı bir Defender aldım benide eklerseniz sevinirim.
    05322141251 Süleyman Subaşı

turkergen bunu beğendi.

5. turkergen

turkergen Kamp II

Alınan Beğeni:
    23
    Çağrı İşareti:
    TB3BTG
    Merhaba Süleyman Bey;
    Hoşgeldiniz, aracınızı güle güle kullanın. Profinizdeki araçsa eğer çok şık ve yapılı duruyor. İyi günlerde kullanmanız dileklerimle..

6. S_Asterix

S_Asterix Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Evet profildeki araç haftasonu İzmir e getiriyorum en kısa sürede hep birlikte denemek dileğiyle

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...