Ustalarım Bu G Class Hakkındaki Görüşleriniz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mforuch Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,311

mforuch

Yeni Üye
Herkese merhaba
Sahibinden bir g-class buldum çok temiz bir araç ama fiyatı yüksek biraz ve bazı modfilasyonlar yapmayı düşünüyorum görüşleriniz benim için çok önemlidir selamlar

SS MOTORS 1986 MERCEDES G 230 GE - 61.950 KM İlan No: 523414128 1986 Mercedes - Benz G 350 159.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 523414128

Yapmayı düşündüğüm modifikasyonda şöyle birşey

03fe86fd8bdc8fd891d10aba22cd94db
15f686cc62dfbca7f4040d06a715867a

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
Modifikasyon derken yeni görünümlüden mi bahsediyorsunuz. Biraz detay verirseniz yardimci olabilirim. İç doseme vs yapilacak mi

Modifikasyon derken yeni görünümlüden mi bahsediyorsunuz. Biraz detay verirseniz yardimci olabilirim

Merhaba
İlandaki aracı gördüğünüz üzere sade bir araç. Resimdeki gibi jant teker şınorkel ön korumalık gibi off road dizaynı. İlk resimdeki araç gibi o ebatta jant ve lastik takılırsa herhangi bir sıkıntı olur mu. Teşekkürler.

Motor buyuk ihtimal 115 motordur. Ofroad icin yeterli olmayabilir. Ama sadece görüntü istiyorsaniz, jant snorkel ve tepe deki aksesuar totalde 30-40 harcarsiniz gibi gorunuyor

Motor buyuk ihtimal 115 motordur. Ofroad icin yeterli olmayabilir. Ama sadece görüntü istiyorsaniz, jant snorkel ve tepe deki aksesuar totalde 30-40 harcarsiniz gibi gorunuyor

Teşekkürler bilgi için peki bu aksesuarları nerelerde taktırabiliriz var mı tavsiye edebileceğiniz bir yer

Teşekkürler bilgi için peki bu aksesuarları nerelerde taktırabiliriz var mı tavsiye edebileceğiniz bir yer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/

MERCEDES G 6X6 W463 BRABUS SNORKEL CARBON FIBER İlan No: 685253953 MERCEDES G 6X6 W463 BRABUS SNORKEL CARBON FIBER - Yedek Parça ve Aksesuarlar sahibinden.com'da - 685253953

Bu arkadasla gorus her turlu boya elektrik tesisat ve aksesuar namına hersey var elinde. İstanbulda

Çok Teşekkürler hocam. Peki ilandaki araç hakkında görüşleriniz nelerdir. Yorumlarınızıda dinlemek isterim araç hakkında

Çok Teşekkürler hocam. Peki ilandaki araç hakkında görüşleriniz nelerdir. Yorumlarınızıda dinlemek isterim araç hakkında

Sahsen ben bu araca bu parayi vermem ederi maximum 120 eder.
Tamponlar degisecek
Aynalar degisecek
Yakit deposu saga alinacak
Baya isi var yine ama klasik binilecekse bile fiyat yuksek. Benim araca ben 155 yazacagim buna bakarak 200 yazmak lazim galiba

Sahsen ben bu araca bu parayi vermem ederi maximum 120 eder.
Tamponlar degisecek
Aynalar degisecek
Yakit deposu saga alinacak
Baya isi var yine ama klasik binilecekse bile fiyat yuksek. Benim araca ben 155 yazacagim buna bakarak 200 yazmak lazim galiba

Teşekkürler bilgiler için
Sizin aracınız kaç model? Profil resiminizdeki mavi araç mı?

Maşallah hocam arabanız çok güzel. Güle güle kullanın rengide ilk defa görüyorum. Klima hidrolik direksiyon var mıydı yoksa siz mi taktırdınız?

44aec9b43766a7de097e8255a4338611

Bundan esinlendim. Komple kazıtıp çürük vs ne varsa yeniden elden gecti. Hidrolik direksiyon var. Manuel 5 vites. Klima yok.

44aec9b43766a7de097e8255a4338611

Bundan esinlendim. Komple kazıtıp çürük vs ne varsa yeniden elden gecti. Hidrolik direksiyon var. Manuel 5 vites. Klima yok.

Hocam çok güzel tutturmuşsunuz. Eğer aynı araç değil diye yazmasaydanız farkedemezdim. Bravo.
Yani bende sizin gibi esinleniyorum. :smiley:) Bu araçlarda ses yaltımı nasıl hocam içeri çok ses veriyor mu. Extradan yalıtım yapmak gerekiyor mu? Daha önceden paylaştıysanız affedin ama başka iç dış resimleri varsa paylaşırsanız sevinirim gözümüz gönlümüz açılsım biraz :smiley:

Hocam çok güzel tutturmuşsunuz. Eğer aynı araç değil diye yazmasaydanız farkedemezdim. Bravo.
Yani bende sizin gibi esinleniyorum. :smiley:) Bu araçlarda ses yaltımı nasıl hocam içeri çok ses veriyor mu. Extradan yalıtım yapmak gerekiyor mu? Daha önceden paylaştıysanız affedin ama başka iç dış resimleri varsa paylaşırsanız sevinirim gözümüz gönlümüz açılsım biraz :smiley:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/
Video: https://youtu.be/Di7V5KflDEw

YouTube da video yaptim burdan detayli gorebilirsiniz her seyi

Ekli dosyayı görüntüle 512349

Henuz tam resimlemedim bi kac isi kaldı sonra detayli cekecegim

Hocam videoyu izledim elinize sağlık gerçekten sanat eseri çıkarmışsınız resmen. Restorasyon işleri yapıyor musunuz? Yapıyorsanız. Aracı alırsak size gelelim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR