Uyurgezer (çekme Karavan) Ile 2016 Yılı Özeti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tekelimustafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,643
20161015 141621
20161015 141749
20161015 141844
20161015 142315
20161015 142418
20161015 142428

Etiketler

Safranbolu'da günü bitirdik ve yine akşam yol alalım yarın da başka bir yerde uyanıp orayı gezelim diye düşündük.
haritada yenice ilçesini gördük. yenice'ye lise yıllarımda gitmiştim. bir de orada bir kanyon olduğunu duymuştum.
rota belli oldu. çok uzak değil zaten. akşam yol alırken bir tabela gördük yine..
şeker kanyonu..
tabeladan dönünce 100-200 metre sonra kamp yeri gibi bir yer vardı. girdik bahçesine kimseler yok.
karavanı araçtan ayırdık ve yorgun olduğumuz için hemen yatıp uyuduk.
ertesi gün yine çok güzel bir güne uyandık:smiley:

Google Haritalar

20161016 111429
20161016 111435
20161016 111544
20161016 111600
20161016 111606
20161016 111626

fotoğraflarda görülen ahşap ev ve civarındaki kamp alanı konaklamaya çok uygun güzel bir yer.
şeker kanyonunun da dibinde zaten. bahçede tavşanlar, ördekler, köpekler dolaşıyor.
çocuk bahçesi vs de var. çocuklar çok mutlu oldular. biz de tesisi çok beğendik. bizden herhangi bir ücret talep etmediler.
piknik masası kullanımı ücrete tabi idi. onu ödedik.
günü birlik pikniğe gelenler olduğu gibi çadırıyla konaklamaya gelenler ve ahşap evde kalanlar da vardı.
biz burayı çok beğendik şiddetle de tavsiye ederiz..

20161016 111809
20161016 111854
20161016 111910
20161016 112746
20161016 114554 HDR
20161016 114759

Bence harika geziler yapmışsiniz. Yenilerini bekliyoruz. Selamlar...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkür ederim.
karavanımı, başka bir karavan almak için sattım.
ancak almayı düşündüğüm karavan da o arada satıldı.
resmen boşa düştüm.
bakalım yeni bir karavan almak hevesindeyim.
şu an için otomobilimi bir kamp aracı gibi kullanma düşüncesindeyim.
en azından yeni bir karavan alıncaya kadar...

Mustafa Bey merhabalar.

Gezinizi baştan sona kadar okudum. Çok güzeldi. Öncelikle tebrik ederim.

Çekme karavanla dolaştığınız için bir kaç şey sormak istiyorum müsaadeniz olursa.

Bende çekme karavan düşünüyorum. Kamp alanı olmayan bir yerde karavanı ayırıp gezdiğinizde herhangi bir problemle karşılaştınız mı. Yine kamp alanı olmayan bir yerde çekme karavanla konaklamak problemmi. Son olarak karavanınızı satmışsınız. Yenisini alacaksınız. Yine çekme mi düşünüyorsunuz.

Teşekkür ederim.

merhabalar
size özelden bir mesaj attım, cevaplarsanız sevinirim.
Yazıyı sonuna kadar okumadan önce yazmıştım, karavanınızı satmışsınız
yine de bu konuda tecrübe sahibi olarak size bir kaç sorum olacaktı.
telefonumu yazdım özelden , arama şansınız olursa sevinirim
teşekkürler

Çekme karavanlar genelde "uyurlar" sizinki "uyurgezermiş" bu ismi ve eylem tarzınızı çok beğendim. Güzel gezilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Umarım yeni karavanınıza tez zamanda kavuşursunuz :smiley:

merhabalar
size özelden bir mesaj attım, cevaplarsanız sevinirim.
Yazıyı sonuna kadar okumadan önce yazmıştım, karavanınızı satmışsınız
yine de bu konuda tecrübe sahibi olarak size bir kaç sorum olacaktı.
telefonumu yazdım özelden , arama şansınız olursa sevinirim
teşekkürler
Çok geç cevap yazdığım için özür dillerim.
Biraz yoğun bir dönemdeyim ve karavanım olmadığı için foruma pek girmiyorum.
(Karavansızlığımı hatırlamak üzüyor çünkü beni)
Özelden mesajınızı göremedim. Tekrar atabilirseniz dönüş yaparım size.
Saygılar..

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çekme karavanlar genelde "uyurlar" sizinki "uyurgezermiş" bu ismi ve eylem tarzınızı çok beğendim. Güzel gezilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Umarım yeni karavanınıza tez zamanda kavuşursunuz :smiley:
Çok teşekkür ederim.
Sizin gibi üstadların beğenisini kazanmak şereftir.
İki çocukla birlikte kullanılabilecek yeni bir karavan almayı çok istiyorum.
Bakalım zaman ne gösterecek.
Saygılarımla...

Mustafa Bey merhabalar.

Gezinizi baştan sona kadar okudum. Çok güzeldi. Öncelikle tebrik ederim.

Çekme karavanla dolaştığınız için bir kaç şey sormak istiyorum müsaadeniz olursa.

Bende çekme karavan düşünüyorum. Kamp alanı olmayan bir yerde karavanı ayırıp gezdiğinizde herhangi bir problemle karşılaştınız mı. Yine kamp alanı olmayan bir yerde çekme karavanla konaklamak problemmi. Son olarak karavanınızı satmışsınız. Yenisini alacaksınız. Yine çekme mi düşünüyorsunuz.

Teşekkür ederim.
Çok gecikmiş cevap için özür dileyerek...

Ben kamp dışı konaklamadan yanayım.
Kamp dışı konaklamada neredeyse hiç sıkıntı çekmedim.
Ama tabi konaklayacağım yeri kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde ayarlamaya çalışıyorum.
Sadece bir kere zabıta biraz ileri çekmemi istemişti.
Sebebi ise belediye başkanının evinin manzarasını bozuyor olmam idi.

Yine bir çekme karavan almayı düşünüyorum.
Ben motokaravana karşıyım : )
Motokaravanlar pahalı, içleri çok dar ve konforsuz,
vergi, sigorta,bakim masraflarından dolayı ekstra tuzlu. Gerçi sıfır avrupa karavanlar da hiç ucuz değiller. Ama muadili motokaravanlar astronomik fiyattalar.. uçak alınır o paralara : )
Şehir içinde zaten bir araç kullanmak zorundaysam dizelini alıp peşine bir de çekme karavan.. oh mis : )
Bence insanlar trafikte veya dar yerlerde bu kadar uzun bir katarla hareket etmekten korkuyorlar. Ona da alışılıyor...bu bir dezavantaj ise başka bir dezavantajını yaşamadım.

Çok gecikmiş cevap için tekrar özür dilerim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,068
Kaydolan Son Üyemiz
kutadgu13

Çevrimiçi üyeler

Geri