Uzun Araştırmalar Sonrası X - Trail Aldım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dorukkaraca Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,026
Ynt: Uzun Araştırmalar Sonrası X - Trail Aldım

burak mehmet' Alıntı:
hayırlı olsun güle güle kullanın.
Sizden bir ricam var,mümkünse arka koltukları yatırıp bagaj açıkken bir fotoğrafını çekebilirmisiniz? Bide oluşan mesafenin uzunluğunu merak ediyorum,
Söylenenlere göre bu aracın koltuklarıyattığında bagaj zemini tamemen düz oluyormuş ve 2 metreye yakın olan mesafe ayrıca cam tavan çok güzel geçecek kamp gecelerinin işaretçisi

uygun bir vakit bulduğumda mutlaka çekecem :smiley: cam tavan gerçekten çok güzel yolculuklardada kamptaykende müthiş bişey ;D

Etiketler

Ynt: Uzun Araştırmalar Sonrası X - Trail Aldım

Royce royce vergisi ile satılan orta halli 4 çeker aile arabası, pazarlıkla 122 bin liraya inmiş.... Memleketimin halleri diyorum başka birşey demiyorum. Güle güle kullanın.
Bu arada istanbul için yeni bir tür taşımacılık yönetmeliği çıkmış. Adı "lüks taşımacılık". En az 2001 cc motorlu araçlar kullanılacakmış. İş yönetmelik yazmaya gelince bizim 2000 cc 4 çekerler lüks değil, vergi almaya gelince royce royce sınıfında... bknz. ref. http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22399386.asp Havalanından istanbula inen yabancı iş adamına taksi diye 2000cc motorlu araç gönderemiyorsun tabi... haklılar bir nevi...

Çok zaman geçti ama konunun üstünden ama başka bir başlık da bulamadım 2011 ve 2012 modelleri arasında ne fark var bilen var mıdır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri