Uzun Ömürlü Akü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fatatug Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,101
Valla ne yiğidi öldürelim nede hakkını yiyelim.İş geliyor fayda maliyet oranına vede elimizin altındaki devamlı kullandığımız yardımcı aletlerin bu tür aküdede kullanılıp kullanılmayacagına.Ben bu akü versiyonunun aliştığımız kurşunlu aküden ne gibi faydalı farkları var anlayamadım ayrıca akünün kullanım amacına göre hangi sınıfta olduğunuda tam net olarak anlayamadım."Kalın kafalılıktan olsa gerek"

İnce999 gibi cahil adamların sözünü kayda almıyorum. Akünün ne olduğunu bilmiyor hala yorum yapıyor. Anlamadım diyor tekrar soru soruyor. İşin ticaretine gelince; ben size yeni bir akü modeli tanıttım. İsteyen alır faydasını görür istemeyen almaz atadan gördüğü gibi orta çağ teknolojisinden alır. Burada kimse zorlanmamakta. İsteyen alır deyince illaki benden alacak değil. Dünyada bu aküyü üreten bir sürü üretici var. Önünüzde de internet var. Kredi kartı ile dünyanın öbür ucundan bile getirebileceğinizin siz de farkındasınız. Eklerde gönderdiğim grafikler ne olduğu belli olmayan grafikler değildir. Bu işin uzmanları tarafından hazırlanmış uzun süre boyunca hazırlanmış grafiklerdir. Eğer siz de biraz internette araştırma yapsanız bunların benzerlerini bulabilirsiniz. Dediğim gibi cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan beterdir.

SAYIN FATATUG ÇOK AMA ÇOOOOOOOOK HAKLISINIZ .HAKİKATEN CAHİLE LAF ANLATMAK DEVEYE HENDEK ATLATMAKTAN BETERDİR.BU SÖYLEMİ BU FORUMDA SİZİN SAYENİZDE BİR DAHA İSPATLAMIŞ OLDUK.
Beyefendi bana cahil diyerek sorduğum sorulardan kaçacagınıza lütfen cevaplarını yazın da sizin bu konuda NE YÜCE BİLGE olduğunuzu öğrenelim.tekrar soruyorum Bir akü %100 DOD seviyesine nasıl bir kullanımla getirilir? bak soru senin gibi akü GURME si için ne kadar kolay bir soru?
kolay bir soruyu tekrar sorayım çünkü ilk sorduğumda cevap yazmadın.AKÜ DOLDURMAK İÇİN İnvertör gereklimidir gerekli ise nasıl kullanılır lütfen direkt olarak cevap yazarmısınız?HAY ALLAH CAHİLLİKTEN DOLAYI HEP UNUTUYORUM YAHU akü NEDİR BİR AÇIKLARMISINIZ?Benim cahil aklımla bildiğim kadarı ile içinde elektrik depolanıyormuş ama sırf meraktan dolu dedikleri bir aküyü inceledin inceledim ,kapaklarından içeri baktım depolanmış elektriği göremeyince en sonunda aküyü ikiye yardım ama içinde yine depolanmış elektriği bulamadım ya beni kandırdılar dolu diye boş akü verdiler ya da ben aküyü yararken depodaki elektrik gizlice başka aküye kaçtı gitti SENCE HANGİSİ OLABİLİR.Hazır senin gibi akü nirvanasını bulmuşken bir soru daha:ben bir elimle akünün kutup başını tutarken öbür elimle bir bayanın elini tutsam benden elektrik alabilir mi?Nede olsa aküde elektrik var ya dimi? haydi benim akünün her bir gizlisini bilen ADAMIM sorulara lütfen cevap

"Ben bu akü versiyonunun aliştığımız kurşunlu aküden ne gibi faydalı farkları var anlayamadım ayrıca akünün kullanım amacına göre hangi sınıfta olduğunuda tam net olarak anlayamadım."Kalın kafalılıktan olsa gerek" "

Siz ilk önce bunun cevabını bulun sonra sor sorun. İnternette biraz araştırma yapmayı öğrenin. Ancak bu şekilde cahilliniz gider.

"Ben bu akü versiyonunun aliştığımız kurşunlu aküden ne gibi faydalı farkları var anlayamadım ayrıca akünün kullanım amacına göre hangi sınıfta olduğunuda tam net olarak anlayamadım."Kalın kafalılıktan olsa gerek" "

Siz ilk önce bunun cevabını bulun sonra sor sorun. İnternette biraz araştırma yapmayı öğrenin. Ancak bu şekilde cahilliniz gider.
BE ADAM İŞTE ÖĞRENMEK İÇİN SANA SORUYORUM KENDİ KAFANDAKİ BİLGİDEN DÖKTÜR BURADA YAZ

"Yazışma buraya gelip deli atışmasına dönmesine sebeb olduğum için Forumdaki bütün arkadaşlardan ÖZÜR dilerim.Benim cahilligim, deli cesaretim işte "​
Burası masal anlatma yeri değildir. Lütfen kendinize özel başlık açın orada soracağınızı sorun. Böylece milleti rahatsız etmemiş olursunuz.

.

Tabii forumlar reklam amaçlı kullanılmak istenirse bir nokta gözden kaçmamalı. Reklamlar kendinizin çalıp yine kendinizin oynadığı bir ortam. Forum ise adı üzerinde. Kimsenin ağzını büzmekte öyle kolay değil. Açıkcası üyelerine reklamı serbest bırakan bildiğim tek forum reklamı senede bir kere ve ona da belli bir limit değeriyle müsaade ediyor. Tabii burası Türkiye. Biliyorsunuz hiçbir yerden örnek almamıza gerek yok.

@ince999 biz sizi 1500 üzeri hiçbiri masal olmayan kaliteli ve akla uygun katılımlarınızdan tanıyoruz. İronik de olsa kendinizi üzmeyin derim.

Asıl benim merak ettiğim @fatatug ‘un olası alıcılarına bu hitap ve bu cins satış tarzı ile onları kazanmayı umud etmesi.
Başarılar dilemek isterdim ama...:rolleyes:
.

Son düzenleme:

ince999'un aşağıdaki fare tiplemesi ile birebir uyuşması kaliteli ve akla uygun katılımlarını göstermesi oldukça gülünç. Bence yazınız tarafsızlıkta öte bir yazı olmuş evliyaçelebi

Adsz

.
Bence bu başlığın kilitlenmesi akla en uygunu...?
“Forum”u bilmem ama ben kendim için bir fayda göremiyorum.
Gerçi tıklanma sayısı tek kriterse, benim karişmamam daha da uygun olmalı..

Tuhaf, tarafsız olmak gibi bir hedefim de yok.
.

Son düzenleme:

Valla seviye sınırları aşılırsa ve hakaret eden forumdan atılmazsa olacağı budur. Bir taraf hakaret ediyorsa ve hakaret eden haklı şekilde gösteriliyorsa taraf tutulmaması gereklidir.

O zaman konunun kilitlenmesine gerek yok. Küfür ve hakarete devam altta kalanın canı çıksın. Kim kimi döverse onu tutalım. Oldukça tuhaf evliyaçelebi bey. Medeniyetten uzak bir felsefe anlayışı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR