Veee Bugün İtibari İle 96 Zj Sahibiyim...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deff g4 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,768

deff g4

Ana Kamp
Evet arkadaslar uzun bır araştırma sonucunda beyaz sunrooflu 96 zj mi aldım
Otoparka cektım yukarda olmanın keyfı çok başka
Keske ülkemizde benzin ve araç vergılerı düşük olsaydı LPG tankı bagajda olmadan acayip keyıflı olurdu
Sureklı balkondan aslanıma bakıyorum hastalık ıste

Image

Etiketler

Ynt: Veee Bugün İtibari İle 96 Zj Sahibiyim...

hayırlı olsun kazasız dertsiz günlerde binin :smiley:

Çok teşekkürler inşallah dertsiz problemsiz olur
Alırken test için ufak bır of road denememiz oldu inanılmaz dik bir yere tırmandık ama yol degıldı bıldıgınız dımdık bır yamaç ıkı uç katlı bına yukseklıgınde acayip güzel bır tecrubeydı üstelik standart halde...

Image

arac cok diri cok temiz duruyor.fakat on tamponun alti bi garip duruyo sanki turkiye de mi yasiosunuz anlayamadim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayırlı olsun kardeşim. Hadi çabuk hallet de tecrübe edelim artık

Hayırlı olsun güle güle kullanın. aracınız fotodaki ise 96 değil 95 model bilginiz olsun..

deff g4' Alıntı:
Keske ülkemizde benzin ve araç vergılerı düşük olsaydı LPG tankı bagajda olmadan acayip keyıflı olurdu
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Yurt dışındamı yaşıyorsunuz yoksa aracın resimleri alıntımı? Çünkü plaka yabancı ???

allah allah ben niye resim felan göremedim bi yardımcı olsanız .. eyvallah

deff g4' Alıntı:

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.
Siz amerikadamı yaşıyosunuz resmin sağ üstte amerikan bayrağı var sol köşede ise GMC panelvan dikkatimi çekti işim gereği ayrıntıyı kaçırmam.

Arkadaslar teşekkürler hepinize ben resimleri temsili koymuştum o araç 95 veya altıdır ama çok hoşuma gıttı paylaşmak ıstedım.
Koşturmaktan dolayı aslanımın resımlerını daha çekemedim ama bıraz önce balkondan ızledım:smiley:
En kısa zamanda resımlerını paylaşıcam

Size bırsey sorulan hafta sonu şile tarafına aılemle gıtmeyı planlıyorum ve deniz kenarında kuma ındırmek ıstıyorum
Kum için aracın kalmaması adına paylaşacağınız püf noktalar varmı?
Lastik basınçlarının indirilmesi gerekiyor galiba ama aslanın ayaklarını denıze sokmak istiyorum
Fıkırlerınızı bekliyorum
Saygılar

bence yaninizda baska bi arkadasiniz ve halat olmadan indirmeyin kuma.aslinda kum arac icin cok zararli olabiliyor asindirici bisey cunki.ben birak 2 arabayi ikisinde de vinc olmadan kuma girmem.ayrica snorkel yok ise hava filitresinin etrafina bi kadin corabi gecir :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR