Vitara 1.6 Jlx

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BAG Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,730

BAG

bayramaliguler34
Yer
İSTANBUL
Web
www.youtube.com
Vitara 1.6 JLX BU ARACI ALMAYA DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYE BEKLİYORUM ENGİN BİLGİLERİNİZDEN YARARLANMAK İSTİYORUM USTALARIM ÜSTATLARIM HOCALARIM İLK JEEP OLACAK İLK 4X4 ARACIM OLACAK BU ARADA

Etiketler
modeli yazarsaniz daha fazla yardimci oluruz 1995 modele kadar japon yapimi 1996-1999 arasi ispanyol yapimi ( yanlisim varsa ustalar duzeltsin) makbulu japon yapimidir hangi amacla kullanacaksiniz ofroad mi yoksa kamp gezileri icin mi

arac japon ve ispanyol uretimi olarak iki farki secenegi bulunuyor bende 1995 japon var aracin motor u aluminyum dokum temiz bulursaniz yorulmamis size 5000 bine kadar sorun cikarmaz anahtar istemez otomatik ve manuel iki secenek var otomatik hernekadar cazip gelsede gelsede ariza yaptimi 5 .6 bin yer zorlu alanlara ulasim icin yukseltme kit gerekli su an 900 euro +500 iscilik e tabi jant lastikte lazim siz hesaplayin artk get ile yukseltme max. 4 cm.idealdir sonrasi on takimlari bozar kronik birkac ariza yapan yerler var ama halledilir sitede oldukca yorum yapilmis illaki cvp bulursunuz istanbul disinda yasiyorsaniz anlayan usta bulmak biraz zor ist da iki servis maslak aksiyon murat usta bostanci battal usta ikiside guleryuzlu insanlar orjinal yedekleri zor 2001 den oncesi icin sonrasi servislerde var dedigim gibi temiz bulursaniz alin ama ofroad cikmasi hor kullanilmis ise almayin arabadan sogutur kafayi yedirir.

ANLADIM ÇOK İYİ GELDİ BU YORUMLARINIZ TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER İSTANBUL İÇİNDEYİM ZAMAN BULDUKÇA KAÇIŞLARIM VAR İŞTE 5 KAPILI BİR ARAÇ ARIYORUM 30 BİN 35 BİN TL ARASINDA UMARIM BULURUM SİZİNDE ÖNERİNİZ VARSA ARAÇLARLA ALAKALI ONLARIDA ARAŞTIRIRIM

ANLADIM ÇOK İYİ GELDİ BU YORUMLARINIZ TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER İSTANBUL İÇİNDEYİM ZAMAN BULDUKÇA KAÇIŞLARIM VAR İŞTE 5 KAPILI BİR ARAÇ ARIYORUM 30 BİN 35 BİN TL ARASINDA UMARIM BULURUM SİZİNDE ÖNERİNİZ VARSA ARAÇLARLA ALAKALI ONLARIDA ARAŞTIRIRIM
ins gonlunuze gore araci bulursunuz 1.6 16v triger setlidir 2.0 zincir setlidlir enjeksiyonlu olursa guzel olur bulucaginiz modele gore 4 ceker sistemi degisiklik gosterebilir model yukseldikce hublarda degiskenlik gosterir araci aldiginizda yaklasik olarak 1000 tl daha fazladan para cebinizde olsun on arka diferansiyel sanzuman motor yaglarini degistirin yag cubugu uzerine miksatiz baglayin ve bekleyin karter icerisinde metal kirintilari varsa cubuga yapisir sizede bilgi vermis olur akliniza takilan konu varsa sormaktan cekinmeyin

gunumuz sartlarinda ekonomik durumuda sayarsak 1.6-16v idealdir bence tabi bu benim dusuncem forma bakin tavsiyeler goreceksiniz .ilk basta yapmaniz gereken araci bahsi gecen servislerde expertizi yaptirmaniz motor sanzuman durumu ilk seceneginiz olsun kaportayi dusunmeyin bile .bakimli suzi size yillarca hizmet eder ustasini bulursaniz iyi anlayan bakimlari hesapli yedek parcasini bulursunuz bende sizn gibi basladim sonra ilk motor arizlari basladi motor yaptik benden onceki sahibi blok catlatmis biz motor yaparken fark ettik blogu degistik kibristan geldi sifir blok aradan baya gecti sanzuman ariza yapti onuda yaptirik kendim teknisyenim vakit buldukca yeniliyor bakimi yapiyorum inanin bu arac orjinal sever bujiler ngk buji kablolari ngk yaptim fark ettirdi .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR