Vodafone Tv

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,108

Etiketler

Yok onu yapamadım da eski bir cep telefonumu ayrı bir TV gibi kullanacağım. Laptop zor olabilir çünkü veri aktarımı meselesi var. Programdan kullanınca veri düşmüyor.
Abi üzerine çalışsan olacak gibide chrome cast mi neydi bir sistem var tv ye aktarım yapıyorlar sanırım. Ama çözünürlük düşük oluyor galiba. :smiley:)

Benim evde vardı
Evde ADSL İnternet var ve hız düşük
Çok takılıyor, sürekli kesiliyordu
Artık izlemiyorum
İnternet iyi çekmez veya hızı düşük olursa tat vermez

.
Gezmeyi hedeflediğimizden olsa gerek, sevdiğimiz bütün programlar karavanın dışında oynuyor. 😉
Dostlar edineceksin rakı içmeyi meşk etmeyi seven. Akşama kuracaksın masayı, açacaksın 2,5 kilo rakıyı.. gündüz balık denizden zaten, atacaksın mangala.. hafiften sanat müziği; arada masadakiler de eşlik edecek.. tv nedir reis...

Son düzenleme:

Dostlar edineceksin rakı içmeyi meşk etmeyi seven. Akşama kuracaksın masayı, açacaksın 2,5 kilo rakıyı.. gündüz balık denizden zaten, atacaksın mangala.. hafiften sanat müziği; arada masadakiler de eşlik edecek.. tv nedir reis

Dostlar edineceksin rakı içmeyi meşk etmeyi seven. Akşama kuracaksın masayı, açacaksın 2,5 kilo rakıyı.. gündüz balık denizden zaten, atacaksın mangala.. hafiften sanat müziği; arada masadakiler de eşlik edecek.. tv nedir reis...
Sayın ccingiler
Zevkler tartışılmaz,sizin dediğinizi yaparım,balığımı yerim,dostlarla içerim, sohbet ederim, sonra uyurken açarım belgesel kanallarını ayıları, kurtları, çakalları,kutupları, ikinci dünya savaşını izlerim veya güzel bir film izlerim mesela 'hayat güzeldir'
Veya dün çok içmişimdir, bugün canım içmek istemez,çayımı,kahvemi koyar, ayaklarımı uzatıp iZ TV izlerim..

Velhasıl kelam bazen öyle, bazen böyle
Hayatın tadını almak amaç..
Öyle yada böyle
Bazen öyle, bazen böyle

Karavanım okulumda ve TV lazım oluyor. Kimsenin zevkini ve rengini tartışmam. Seyretmem diyene saygım var. Ama konunun gezmek yada içmekle bence alakası yok. Yeri gelir hem gezerim hem de içerim ama sabah haberimi de izlerim. Gittiğim pekçok yerde radyo zaten çekmiyor. Vodafone TV'den Power TV izleyeceğim. Ben kitap okuyorum ve yabancı sözlü müzik dinliyorum. Arşivim geniş olsa da durağan müzikten zamanla sıkılıyorum. Bir radyo veya TV beni daha mutlu eder. Ben böyle mutlu olacaksam bunu tartışmaya gerek yok bence. Sevgiler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri