DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Volkswagen 2015 Model,kisa Şasİ, T6 Kasa Transporter Aracin Camper’a Dönüşüm Macerasi

'VOLKSWAGEN' forumunda MüBisVan tarafından 6 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu 21391 kişi tarafından okunmuş, 133 cevap yazılmıştır

1. Kamil Şanlı

Kamil Şanlı Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    3
    Süper bilgiler sağolun.Birde şöyle bir sorum var müsadenizle.Arkadaki tekli ve ikili koltuğu davlumbaz hizasına veya sürücü koltuğu ile sırt sırta gibi değişiklikler yaptığımızda proje gerekiyormu? koltuk sayısını değiştirmeden.teşekkür ederim.

2. bartek

bartek Zirve

Alınan Beğeni:
    563
    102hp den 140 hp dsg ye 3. kopru muhabbeti nedeniyle gecmistim.( Gerci su anda 1.kopruden de gecebiliyoruz. )
    Yakit tuketimi hemen hemen ayni diyecegim ama performans ve kullanim kolayligi acisindan 140 hp dsg, karsilastirilmayacak kadar daha iyi.

MüBisVan bunu beğendi.

3. beyaz24kartal

beyaz24kartal Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    11

Şöför koltuğu içinde aynı uygulama yapılabiliyormu. El fireni ve direksiyon sıkıntı deniyor ama...

4. leobiz

leobiz Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Meslek:
    Serbest
    Merhaba, Muhteşem paylaşım ve bilgiler için teşekkür ediyorum. Mesajların hepsin okumama rağmen aracınızın arkadaki yatak bölümü ile ilgili foto ve detay göremedim. Gözümden mi kaçtı yoksa paylaşmadınız mı? Eğer paylaşmadıysanız bazılarımız için en önemli kısmı bu olduğundan paylaşım yaparsanız çok sevinirim. Biz de 3 kişilik bir aileyiz, böyle bir araç ile uzun soluklu tatiller yapmayı planlıyorum ama 3 kişilik konaklama zor gibi göründüğü için vazgeçmek üzereyim. Araç üstü çadıra yönelmekteyken yazılarınızı görüp fikir değiştirmek üzereyim.
    Tekrar teşekkür ediyorum, saygı ve sevgiler

5. MüBisVan

MüBisVan Instagram : mubisvan

Alınan Beğeni:
    417
    İyi günler,

Biz 9 yaşındaki oğlumla çok rahatlıkla çok sıkışmadan araç içinde yatabiliyoruz. Sadece benim ilk kısımda aklıma gelmeyen bir bölüm var. Siz ona dikkat edin. 3 lü koltuğun üzerine gelen tabla ve minder enine 15 santim daha geniş olabilir. Dikkatlice bakarsanız koltuğun gözüktüğünü görürsünüz. Burada dikkat edilecek nokta, sünger ve alt zemin plaka genişliğinin yanlarda bulunan emniyet kemeri askı yerlerinden geçebilmesi olmalı...

Uzunluk olarak hiç sıkıntı yaşamadık.

6. MüBisVan

MüBisVan Instagram : mubisvan

Alınan Beğeni:
    417
    Bu konuda net bilgim yok. Sadece akıl yürütüyorum. Dediğiniz gibi seyahatlerde kullanabilirsiniz. Tüv'e gireceğiniz zaman eski haline getirirseniz, sorun olmaz diye düşünüyorum. Fakat emniyet kemerleri gibi çok önemli bir sorunu araça binen insanlar için çözüm üretmeniz gerekir.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...