Vw Amarok Dsg Sanziman Ve Lsd Kilit Hakkinda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atoprakdeviren Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,596

atoprakdeviren

Havada,Karada,DenizdeHerZamanVeHerYerde....
Yer
izmir
Merhaba;

Daha önce Amarok 2012 manuel Tdİ motor 163 ps olanlardan 4*4 kilitli araç kullandim araci kilide aldigim zaman 1. Viteste kalkargen gücü ve 4*4 kilide gectigini klang diye tok bir kalkisla hissedebiliyordum. Bu gün 2013 dsg sanziman bir arac teat ettim BTDİ kilide alip d de kalkista o gücü hissedemedim bu normalmi ? Normalde firenden ayagimi kaldirdigim anda klang diye gucu hissetmem lazin diye düşünüyorum ki daha once 4.0 xj de kullandim otomatik 4L modunda ondada hissettigimi net hatirliyorum.

4*4 kilit difransiyel Dsg Amarok kullanan arkadaslardan yorum alabilirmiyim ?

Şimdiden destekleriniz icin teşekkürler.

Etiketler
Merhaba;

Daha önce Amarok 2012 manuel Tdİ motor 163 ps olanlardan 4*4 kilitli araç kullandim araci kilide aldigim zaman 1. Viteste kalkargen gücü ve 4*4 kilide gectigini klang diye tok bir kalkisla hissedebiliyordum. Bu gün 2013 dsg sanziman bir arac teat ettim BTDİ kilide alip d de kalkista o gücü hissedemedim bu normalmi ? Normalde firenden ayagimi kaldirdigim anda klang diye gucu hissetmem lazin diye düşünüyorum ki daha once 4.0 xj de kullandim otomatik 4L modunda ondada hissettigimi net hatirliyorum.

4*4 kilit difransiyel Dsg Amarok kullanan arkadaslardan yorum alabilirmiyim ?

Şimdiden destekleriniz icin teşekkürler.
selam konu çok uzun zaman olmuş geçeli ama yine de cevap vereyim birincisi amaroklar DSG değil tam otomatik ZF şanzuman ikincisi amaroklarda o ses olmuyor benim cheroke de oluyor du

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR