VW California Beach

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tipo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,996

Tipo

2001 50th Year Transporter Limited Edititon
Yer
Bilecik
Resimleri Vw California hakkında araştırma yaparken buldum.

Resimler alıntıdır.Alıntı yapılan web sitesine ulaşmak için tıklayınız

VolkswagenCaliforniabeach32

Etiketler
Ynt: VW California Beach

Paylaşım için teşekkürler.

Belçika'da Volkswagen bayindeki fiyatı 50.000 Euro'dan başlıyordu. Kamp için ideal, ülkem koşullarında fiyatı ulaşılmaz gözüküyor.

Ynt: VW California Beach

VW T5 California Beach 360' 3D Resim

http://www.volkswagencampers.nl/modellen/california-beach.html

http://www.vwcamperlife.nl/images/stories/VW/ezine/360/beach.html

bırakın bu aracı ki yıl 2013 2016 ya geldik daha tavanını bile yapan yok memlekette...
kaçıncı sınıf insanız şu dünyada bilemedim şimdi.

bırakın bu aracı ki yıl 2013 2016 ya geldik daha tavanını bile yapan yok memlekette...
kaçıncı sınıf insanız şu dünyada bilemedim şimdi.
Yerli üretici çıksa yapmaya kalksa daha emeklerken milletçe tekmeler, yeni yerli alacağınıza eski yabancı alın diyerek alanların hevesini kırarız sonra derizki yapan yok olmaz tabi ....olmasında
Ankarada bi yapan var bu arada

Yerli üretici çıksa yapmaya kalksa daha emeklerken milletçe tekmeler, yeni yerli alacağınıza eski yabancı alın diyerek alanların hevesini kırarız sonra derizki yapan yok olmaz tabi ....olmasında
Ankarada bi yapan var bu arada
Ankarada yapan kim nasıl iletişime geçeriz. Hikmet beyse şimdilik T4 için yapmakta ama başka bir yerse irtibat kurmak isterim doğrusu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR