GEZENBİLİR DERNEĞİ | HAKKIMIZDA | SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ | FORUM KURALLARI | YARDIM | SPONSORLUK | İLETİŞİM  

Vwt3 1980 Model Motokaravan Ruhsatlı Araç Satılıktır

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan farukbay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,094

farukbay

VWT3
Yer
İstanbul
1.jpg
1.jpg1.jpg 20170301_202615.jpg 20170301_202700.jpg 1.jpg 20170301_202615.jpg 20170301_202700.jpg 20170301_202002.jpg 20170301_202045.jpg 20170301_202228.jpg
Fiyat: 16 500 TL
VWT3 Motokaravan ruhsatlı
1.6 Hava soğutmalı, Benzin+Lpg motor .
Yatar kanepe 2 kişilik yatak olmaktadır.
Yürür takımı yenilendi, gidişi gayet keyifli.
Lastikler yeni.
Harici elektrik girişi. 220 -12 V inverter.
Benzinli Webasto.
Mini buzdolabı.
Tamamlanmamış lavabo ve ocak dolabı.
Açılır masa vs.

Nyhat

Yeni Üye
Mümkünse ayrıntıları telefonla öğrenmek isterim, teşekkürler : Nihat Tokdil 05059566690.

Nyhat

Yeni Üye
Mümkünse ayrıntıları telefonla öğrenmek isterim, teşekkürler : Nihat Tokdil 05059566690.

farukbay

VWT3
Yer
İstanbul
Merhaba araçta donanım gözükmüyor sadece yatakmi var acaba
Merhaba, araç ben almadan önce karavan ruhsatına çevrilmişti. Westfalia modellerdeki gibi profesyonel yapım donanım yok. Bu fiyata ancak bu kadar yapılabiliyor.
İhtiyaç olan ekipman mevcut. Benim aracı seyahat için kullanma fırsatım olmadığı için tamamlayamadım.
Resimlerde görülmeyen, montajı tamamlanmamış küçük lavabo, su pompası olan dolap var. Kullanılmamış 2'li tüplü ocak var.
Yemek masası var.
Harici elektrik girişi. 220 -12 V inverter.
Benzinli Webasto.
Mini buzdolabı.
Tavan bagajına monte edilen geniş güneşlik brandası var.

emrah09

Yeni Üye
merhaba yenı uye oldum boyle bır arac arıyorum hafta sonları ıcın arac hala satılık mı aydından yazıyorum araç izmirde mi

farukbay

VWT3
Yer
İstanbul
merhaba yenı uye oldum boyle bır arac arıyorum hafta sonları ıcın arac hala satılık mı aydından yazıyorum araç izmirde mi
Merhaba, üyeliğiniz hayırlı olsun.
Araç İstanbulda. Plakayı değiştirmemiştim aldığımda.

İsterseniz telefon verin arayayım ya da müsait olunca siz arayın, daha rahat anlatırım.

Faruk 0507 830 11 91

farukbay

VWT3
Yer
İstanbul
Merhaba, üyeliğiniz hayırlı olsun.
Araç İstanbulda. Plakayı değiştirmemiştim aldığımda.

İsterseniz telefon verin arayayım ya da müsait olunca siz arayın, daha rahat anlatırım.

Faruk 0507 830 11 91
Ek bilgi vereyim; Fiyatı 12000 olarak düşürdüm. Çok uygun fiyatlı bir otomobil buldum ve acil almam gerekiyor.

emrah09

Yeni Üye
merhaba anlıyorum ama motor konusunda celıskılerım var arastırmam lazım hava sogutmalı olan araclarla ılgılı yorumlar bıraz kafamı karıstırdı ayrıca lpglı olmasıda sanırım lpg gecmıyormus vızeden ben sıze aydından yazıyorum ıstanbul uzun bır mesafe ıyıce bır karar vermem lazım

farukbay

VWT3
Yer
İstanbul
Motorda sadece blokta daha önce oluşan çatlaktan yağ kaçağı yapıyor. LPG beyin yeni ve ruhsata işlidir. istanbul şehir içinde 35-50 krş /km yakmaktadır. Uzun yolda düşer.Kullanıma göre değişir.
Benzinde 10-11 lt/100 km yakar ama tam doldurup ölçüm yapmadım hiç.
Motorun çekişi gayet güzeldir. Tek karbüratörlü motor buradaki usta tarafından çok beğenilmiştir. Israrla 15000 altına satmamamı istiyor ancak benim iş için küçük bir araca ihtiyacım var.
Karavan olarak kullanmayacaksanız da 800 tl gibi masrafla koltuklu minibüse çevirtebilirsiniz.
Kasada ufak tefek paslanmalar oluştu ancak küçük bir masrafla kapatılabilir.
Genel olarak 2000-2500 tl gibi masrafla (motor blokuna kaynak dahil) çok keyifli bir karavanınız olabilir.
Kapora aldığımda muayenesini yaptırıp teslim edeceğim.
11000 TLye bir araç buldum acil almam gerekiyor. Sizin varsa başka aracınız takas da yapabiliriz.

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Konular
100,257
Kullanıcılar
168,202
Son Üye
Srcnkstrt

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

KURUMSAL    BAĞLANTILAR    GİZLİLİK VE KULLANIM    BİZİ TAKİP EDİN
   Hakkımızda    Gezenbilir Dernek    Forum Kuralları    Youtube
   Yönetim    Gezenbilir Kültür    Üyelik Sözleşmesi    İnstagram
   Haberler    Gezenbilir Medya    Gizlilik Politikası    Twitter
   Logo ve Görseller    Gezenbilir Stüdyo    Çerez Politikası    Facebook Grup
   İletişim      Yardım    Facebook Sayfa
         Tüm Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir