Vwt3 1980 Model Motokaravan Ruhsatlı Araç Satılıktır

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan farukbay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,104

farukbay

VWT3
Yer
İstanbul
1
1 1 20170301 202615 20170301 202700 1 20170301 202615 20170301 202700 20170301 202002 20170301 202045 20170301 202228
Fiyat: 16 500 TL
VWT3 Motokaravan ruhsatlı
1.6 Hava soğutmalı, Benzin+Lpg motor .
Yatar kanepe 2 kişilik yatak olmaktadır.
Yürür takımı yenilendi, gidişi gayet keyifli.
Lastikler yeni.
Harici elektrik girişi. 220 -12 V inverter.
Benzinli Webasto.
Mini buzdolabı.
Tamamlanmamış lavabo ve ocak dolabı.
Açılır masa vs.

Mümkünse ayrıntıları telefonla öğrenmek isterim, teşekkürler : Nihat Tokdil 05059566690.

Mümkünse ayrıntıları telefonla öğrenmek isterim, teşekkürler : Nihat Tokdil 05059566690.

Merhaba araçta donanım gözükmüyor sadece yatakmi var acaba
Merhaba, araç ben almadan önce karavan ruhsatına çevrilmişti. Westfalia modellerdeki gibi profesyonel yapım donanım yok. Bu fiyata ancak bu kadar yapılabiliyor.
İhtiyaç olan ekipman mevcut. Benim aracı seyahat için kullanma fırsatım olmadığı için tamamlayamadım.
Resimlerde görülmeyen, montajı tamamlanmamış küçük lavabo, su pompası olan dolap var. Kullanılmamış 2'li tüplü ocak var.
Yemek masası var.
Harici elektrik girişi. 220 -12 V inverter.
Benzinli Webasto.
Mini buzdolabı.
Tavan bagajına monte edilen geniş güneşlik brandası var.

merhaba yenı uye oldum boyle bır arac arıyorum hafta sonları ıcın arac hala satılık mı aydından yazıyorum araç izmirde mi

merhaba yenı uye oldum boyle bır arac arıyorum hafta sonları ıcın arac hala satılık mı aydından yazıyorum araç izmirde mi
Merhaba, üyeliğiniz hayırlı olsun.
Araç İstanbulda. Plakayı değiştirmemiştim aldığımda.

İsterseniz telefon verin arayayım ya da müsait olunca siz arayın, daha rahat anlatırım.

Faruk 0507 830 11 91

Merhaba, üyeliğiniz hayırlı olsun.
Araç İstanbulda. Plakayı değiştirmemiştim aldığımda.

İsterseniz telefon verin arayayım ya da müsait olunca siz arayın, daha rahat anlatırım.

Faruk 0507 830 11 91
Ek bilgi vereyim; Fiyatı 12000 olarak düşürdüm. Çok uygun fiyatlı bir otomobil buldum ve acil almam gerekiyor.

merhaba anlıyorum ama motor konusunda celıskılerım var arastırmam lazım hava sogutmalı olan araclarla ılgılı yorumlar bıraz kafamı karıstırdı ayrıca lpglı olmasıda sanırım lpg gecmıyormus vızeden ben sıze aydından yazıyorum ıstanbul uzun bır mesafe ıyıce bır karar vermem lazım

Motorda sadece blokta daha önce oluşan çatlaktan yağ kaçağı yapıyor. LPG beyin yeni ve ruhsata işlidir. istanbul şehir içinde 35-50 krş /km yakmaktadır. Uzun yolda düşer.Kullanıma göre değişir.
Benzinde 10-11 lt/100 km yakar ama tam doldurup ölçüm yapmadım hiç.
Motorun çekişi gayet güzeldir. Tek karbüratörlü motor buradaki usta tarafından çok beğenilmiştir. Israrla 15000 altına satmamamı istiyor ancak benim iş için küçük bir araca ihtiyacım var.
Karavan olarak kullanmayacaksanız da 800 tl gibi masrafla koltuklu minibüse çevirtebilirsiniz.
Kasada ufak tefek paslanmalar oluştu ancak küçük bir masrafla kapatılabilir.
Genel olarak 2000-2500 tl gibi masrafla (motor blokuna kaynak dahil) çok keyifli bir karavanınız olabilir.
Kapora aldığımda muayenesini yaptırıp teslim edeceğim.
11000 TLye bir araç buldum acil almam gerekiyor. Sizin varsa başka aracınız takas da yapabiliriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR