VX80 konusunda yardım lazım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fxlarge Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,276

fxlarge

Kamp I
Merhaba bir vx80 aldım..

Bu türden Off road donanımla araçlarda oldukça tecrübesizim..

Bu araçla normal şartlarda yolda giderken iki çekere alma dışında yapmam gereken bir şey varmı?

Sanki iki çekere aldığım halde yapmam gereken şeyler var gibi araçta bir ağırlık var.

Araçla arazide 4 çekere geçtiğimde, Defransiyel kilitleri otm mi devreye giriyor yoksa yapmam gereken var mı?

Bu araca hidrolik direksiyon ihtiyacım var tavsiye edeceğiniz usta var mı?

ve bilmem gereken araçla ilgili özellik ve püf noktaları hakkında bilgi verirseniz sevirim.

IMG 0427

Etiketler
Ynt: VX80 konusunda yardım lazım

Bu araç için bugün sahibinden.com'a satılık ilanı verilmiş.

merhaba,madem almıssınız aracı hayırlı olsun, aractakı agırlık hıssı lastık ebadı araca yapılan demır tampon vs eklemeler ve aracın kendı agırlıgından kaynaklıdır buyuk ıhtımalle,bence lastık capından dolayı ayna mahrutı degısımı ıstıyor olabılır,arkada lsd kılıt var sadece onde kılıt yok, allah yardımcın olsun,sorunsuz keyfını surmeye bak, mınımum 1000 tl cıvarına hıdrolık takabılırsınız,

Evet satmaya karar verdim.
Wrangler aracım vardı oda bitmek üzere.
Birde wılys 3 tane oldu
resimdeki aracı satacağım

IMG 0466

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri