Wagoneer'e Kardeş Geldi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xkirpix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,180

xkirpix

Kamp II
Yer
BEYKOZ
arkadaşlar tanıyan tanımayan herkez az çok benim wagoneer hastalığımı bilir. 1975 model 5.9 V8 wagoneerim var ben o arabayı offroad anlamında hiçkimsenin cesaret edemeyeceği yerlerden geçirdim. ama velakin gelin görünki her gezi sonrasında kırılmamasına rağmen içim gider canım acır. akşamları kampta yada ara yemeklerde bir üzgün ifadeyi atamam üzerimden. Bu ruh halimden kurtulmak için çok uzun zamandır bir otoparkta yatan bir wagoneeri satın alarak yedekparça yapmak istedim. ama görün neler oldu.

ilk wagoneerimin resmini koymaya çalışacağım

Etiketler
Ynt: Wagoneer'e Kardeş Geldi.

siyah wagoneer 1966 model V8 5.7 araba yıkanıp temizlenip radyatörü takıldıktan sonra biraz değişti inik lastikleri şişirildi ve motor karbürator distribitör orçun ustanın elinden geçtikten sonra parçalayıp yedekparça yapmaya kıyılamayacak bir duruma gelidi eşimle ben sürekli senin araban benim araban diye kavga eder duruma geldik . bizde her iki arabayı aktif olarak yürütmeya karar verdik. bundan sonra bir evde 2 wagoner var. iki kardeş şeklinde evin önünde hafta sonunun gelmesini bekleyecekler.[imgzoom][/imgzoom]

bu eski wagoneer

166457 495753904455 627639455 5882931 6239361 n

buda yenisi ama henüz yıkamacıya giderken son halinin fotolarını çekmedim daha

IMG00098 20111002 1838

Doğru yapmışsınız bu yedek parça olurmu
Güzel araçlar ..

teşekkür ederim Rıfat bey gerçekten wagoneer bir tutku benim için Şimdi proje zamanı. güzel bir proje yapmayı planlıyorum. birini klasik olarak muhafaza edeceğim diğerini tam bir offroad arabası olarak projelendireceğim.

ayrı bir tutkusu var sizde heralde yeniside yani kendi yedek parçacınız hayırlı olsun ;D ;D ;D ;D ;D

evet wagoneer leri 2 ledikten sonra yapılan küçük bir çalışma sonucu kara bela nın fotolarını koyuyorum.

IMG00128 20111029 1318

IMG00118 20111023 1531

IMG030

IMG004

sinan54' Alıntı:
kolay gelsin bence harika bir canavar çıkacak ortaya şu hali ile bile bence harika
dopamin' Alıntı:
Kolay gelsin bizde izleyelim o zaman.
çok teşekkür ederim şimdilik yapılanlar listesi çok basit
karbüratör bakımı
radyatör bakımı
distribitör bakımı
yeni akü
yağların değişimi
boya kabarıklarının boyanması
33 x 12.5 x 15 federal lastik

arazi testini geçti
bu noktadan sonra yapılacak lara karar veriyorum ilk iş kaç inç yükseltme olacak ve kaç inç lastik takılacak.
şu anda fotolarda görünen 33 inç lastik sorunsuz çalışıyor. 37 yada 42 inç arasında hesaplamalar yapıyorum
bütün hesaplarımı hangitip arazi koşuluna göre olacağına bağlı olarak netleştireceğim

beyoff un oyunlarına yetişmeyecek tabiki ama orada dostlarla fikir telakisine açığım

saygılar

Merhaba arkadaşlar karabela ilk ciddi sınavını başarıyla geçti . 3. beyoff off-road oyunlarında eşim bayanlar katagorisinde bende S2 de oyunlara katıldık Eşim 3. oldu bende 11. oldum. çok fazla zorlamadan yarıştığımız bu zorlu etapta hiç bir kırılma yaşamadan mücadelemizi verdik. bu noktadan sonra kara belanım üzerinde performansa yönelik çalışmalara başlama kararı aldık.
diferansiyel kilidi
gazlı amortisör
body hafifletmesi kapı lar değişecek arka bagaj kapağı dahil
çok azda motor performansı ilave edip
rahat ca gezip oynayacağız

MG 3393

MG 3396

305323 224928650910023 116618005074422 547171 1828531528 n

Hey maşallah diyorum
canavar birşey choreke c yan yana gelince dahada ii anlaşılıyor :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR