Webasto ve Eberspacher Isıtıcı Cihazlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan webasto yedek parça Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,759
Web
www.gonulisi.com
Gönül Isı firması olarak,Webasto ve Eberspacher marka ısıtıcı cihazları sağlama ve tedarik etme imkanı sunan firmamız, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda uygun fiyat seçenekleriyle bu cihazları araçlarınıza montajlama işlemini dahi yaparak bu ihtiyacı karşılamaktadır.Ayrıca sitemizi ziyaret ederek www.gonulisi.com cihazlarımız ve çalışmalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.​

GÖNÜL ISI

Şaşmaz oto sanayi sitesi
2574.sokak no:16
Etimesgut/ANKARA

Tel: (0312) 278 04 42

Etiketler
Ynt: Webasto ve Eberspacher Isıtıcı Cihazlar

Bu forumları takip eden insanlardan birisi olarak, diğer herkesin ilk soracağı şeyi ben sorayım: Cihazların hangisinin diğerinden ne farkı var? Ve asıl önemlisi fiyatları?

Diğer topikleri incelerseniz göreceğiniz gibi, örneğin klima için motordan tahrikli araç kliması, ambulans kliması, tavana monte 220V klima, ev tipi mobil klima, vb. pek çok farklı şeyin deneyen arkadaşlarımız var. Sizin ürünlerinizin hangisi ne avantaj sunuyor, fiyat olarak hangi aralıkta, vb. SOMUT bilgiler verirseniz, sanırım moderatörlerimiz bunu reklam olarak algılamayacaktır.

selam ve takip.iyi paylaşımlar

98 defender için Webosto arıyorum,,fiyatları ve calısma sekilleri ile ilgili bilgi verirmisiniz?

Gönül Isı firması olarak,müşterilerimize sunduğumuz en büyük avantaj her türlü marka ve model araca Klima ve Webasto ve Eberspacher marka ısıtma sistemlerini bağlayabiliriz.Alternatifi oldukça zengin bir firmayız ve bu alanda 30 yıllık bir tecrübenin verdiği deneyime sahibiz.​
Öncelikle ilginiz için hepinize teşekkür ederim.Klimalarla ilgili bilgi verecek olursak Ford'un onaylı dashboard ve tavan klima sistemleri,Webasto'nun motordan bağımsız sulu kliması elimizde var kontağı kapattığınız zaman çalışma imkanı sunan bir sisteme sahiptir ve elimizde bu özelliğe sahip tek cihazdır.Türkiye'de bu cihaza sahip tek firmayız.12/24 V şeklinde iki tipi elimizde mevcuttur.Truma'nın farklı modelleride elimizde mevcut olup, Truma'nın üretimi olan bir cihaz var hem ıstma hem soğutma özelliklerini bir arada barındıran 220 V enerji ile çalışan bir cihazımız var.Yine bu cihazda Türkiye'de sadece bizde mevcuttur.Fiyatlarla ilgili bilgi verecek olursak,cihazlarımızın önemli bir kısmı ithal olup yedek parçaların fiyat farkından doğan fiyat farkları mevcuttur.Yine araçların farklı yerlerine hem ısıtma hemde soğutma anlamında olsun montajların işçiliklerinin maliyetinin farklı olmasından doğan fiyat farkları da vardır.Bu nedenle bu konuda somut bilgi veremiyorum aşağıda sizlere numaramı vereceğim oradan bana ulaşabilirsiniz.​

1998 model Defender araç sahibi olan üyemiz "royalstarroyal" aşağıda vereceğim numaradan bana ulaşabilir.

Daha detaylı bilgi için sitemizi http://www.gonulisi.com ziyaret edebilirsiniz.

Hafta içi hergün Haftasonu Cumartesi günü saat 10:00-18:00 arası aşağıda vereceğim numaradan bana ulaşabilirsiniz...

Cep:0532 653 35 62

webasto yedek parça' Alıntı:
Gönül Isı firması olarak,müşterilerimize sunduğumuz en büyük avantaj her türlü marka ve model araca Klima ve Webasto ve Eberspacher marka ısıtma sistemlerini bağlayabiliriz.Alternatifi oldukça zengin bir firmayız ve bu alanda 30 yıllık bir tecrübenin verdiği deneyime sahibiz.​
Öncelikle ilginiz için hepinize teşekkür ederim.Klimalarla ilgili bilgi verecek olursak Ford'un onaylı dashboard ve tavan klima sistemleri,Webasto'nun motordan bağımsız sulu kliması elimizde var kontağı kapattığınız zaman çalışma imkanı sunan bir sisteme sahiptir ve elimizde bu özelliğe sahip tek cihazdır.Türkiye'de bu cihaza sahip tek firmayız.12/24 V şeklinde iki tipi elimizde mevcuttur.Truma'nın farklı modelleride elimizde mevcut olup, Truma'nın üretimi olan bir cihaz var hem ıstma hem soğutma özelliklerini bir arada barındıran 220 V enerji ile çalışan bir cihazımız var.Yine bu cihazda Türkiye'de sadece bizde mevcuttur.Fiyatlarla ilgili bilgi verecek olursak,cihazlarımızın önemli bir kısmı ithal olup yedek parçaların fiyat farkından doğan fiyat farkları mevcuttur.Yine araçların farklı yerlerine hem ısıtma hemde soğutma anlamında olsun montajların işçiliklerinin maliyetinin farklı olmasından doğan fiyat farkları da vardır.Bu nedenle bu konuda somut bilgi veremiyorum aşağıda sizlere numaramı vereceğim oradan bana ulaşabilirsiniz.​

1998 model Defender araç sahibi olan üyemiz "royalstarroyal" aşağıda vereceğim numaradan bana ulaşabilir.

Daha detaylı bilgi için sitemizi http://www.gonulisi.com ziyaret edebilirsiniz.

Hafta içi hergün Haftasonu Cumartesi günü saat 10:00-18:00 arası aşağıda vereceğim numaradan bana ulaşabilirsiniz...

Cep:0532 653 35 62

Bu kadar çok sey yazip da somut hiç bir bilgi vermeyen bir mesajla uzun zamandir karsilasmamistim. Hadi yuvarlak bahanelerle fiyat vermiyorsunuz, hiç degilse ürünlerin özelliklerini ayrintili bir sekilde anlatin, fotograflarini koyun, Truma'nin websitesine link verin, vs. Kisacasi, burayi YALNIZ reklam amaçli kullanmayin, isimize yarayacak SOMUT bilgiler verin ki biz de isimize yariyor ise size müsteri olalim.

İrtibat için: 0532 653 35 62

Tesekkürler. Linklerde yeterince bilgi var. Gördügüm kadariyla klimalarin pek çogu 220V (araç sabitteyken) kullanmak üzere tasarlanmis. Arada bir tane 12V ile kullanilabilecek model gözüme çarpti. Bir de fiyatlari olsaydi tam olacakti. Neyse, bu kadarina da sükür diyoruz ;) Uygun asamaya geldigimde sizden de fiyat alirim.

Sizin ihtiyacınız tam olarak nedir ? Nasıl bir araca klima bağlatmayı planlıyorsunuz?

Peugeot Boxer'a ambulans tipi klima düsünüyorum. Ama buldugum fiyatlar fena halde uçmus vaziyette.

Ambulans tipi derken tavan klimadan mı bahsediyorsunuz?

Tavan klimasının pek çok farklı tipi olduğunu duydum. Ambulans tipi klima hem sürücü kabinini hem yaşam mahallini soğutabiliyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri