Willys Pickup

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,825

erthem

Moderatör
Yer
Ordu
WillysJeep PU Custom Red nf

1962moody

1962howland1

1961gordon2

1961goffr

1959dryden2

1959dryden1

1957scholtens1

1955plant1

1953lucas1

Etiketler

Ynt: Willys Pickup

Bu resimleri biryerlerden hatırlıyorum benim bilgisayarımdan çalıntı olmasınlar

Çok güzel bir arşivmiş :smiley: Fakat şimdiden uyarayım Erdem... Fotoğrafları yüklediğin resimyukle.com gibi siteler bir süre sonra (genelde 3 ayda bir) databaselerindeki tüm dosyaları siliyor... Silinmese bile finansal yetersizlikler gibi sebeplerden kapanıyor. Tabii ardından senin bu başlık gibi başlıklar tamamen yok oluyor ;) Daha şimdiden sitede eski mesajlar içinde artık görünmeyen fotoğraflar var...

Tavsiyem, www.photobucket.com gibi kendi galerinizi oluşturabileceğiniz "büyük" sitelerde fotoğraflarınızı toparlayın... Photobucketin kullanımı ile ilgili yazım,

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=1020.0

sevgiler

Süper Fotoğraraflar, Teşekkür ederiz.

Çocukluğumda elma bahçemizde bu araçlardan (balıkesir yöresinde Halk arasında bunlara kaptı kaçtı denirdi) kullanırdık ağzına kadar dolu elma kasalarıyla girmedikleri delik yoktu , hala başka bahçe sahipleri tarafınadan 4-5 adet faal faziyette günlük olarak kullanılıyor, motorlarını güncel dizellere çevirmişler ama görüntüleri hala orjinal.

Selamlar

Alttan 9. Dodge Power Wagon, aynısından satılık derli toplu dizel Ataturk Caddesinde/Kozyatağı'nda var..
Alırım diye durup bakmadım :smiley:

willys kaiser. bir zamanların tarım ve ciftcilerin traktörü.:D gecenlerde gazetede okudum adam babasının kaiserini 50 sene sonra alıyo ve beyaz yanaklı lastiklerinden kapı kolalrına kadar orjinalini bulup topluyo ve maliyetinin bir jaguar parası oldugunu söylüyodu cok güzel resimler

abi ben bunlara hastayım yaaaaa .....akrabamda bi tane war bunlardan.kaporta sağlam ama yürürü içler acısı...fren tutmuyo:smiley:abi bunların hepsini bana satarmısınız?:smiley:delisiyim ben bunların

Bu Araçları Karadenizde Bulmak Kolay, Fındık Sezonu Sonu (kışın) Araçların Fiyatlarının 2-3 bin ytl ye kadar düştüğünü duymuşum

Özellikle 6 silindir Super Hurricane motorlusu tercih edilmeli, 6 silindirlilerin bildiğim kadarıyla öndeki ızgarasında paslanmaz çelik parça ve çamurlukların üzerinde çizgi var..
Her türlü parçası mevcut, ön takımdan frenlerine kadar..

Selamlar...

adı üstünde kaiser willys;) kışın kartal oto sanayinde calısıyodum orda vardı biraz geniş lastik takmış tüplü ama fazla inceleme fırsatım olmadı araba yok oldu birden bire.bikere fiyatını sordum adam bana güldü biz aklı az parası cok bi alıcı arıyoz dedi 11 milyr istemişlerdi ama görünürü temizdi.gercekten güzel resimler:D

Bunların yeşil renginde olanından pikap türü 1978 senesinde Şile Orman Bölge Şefliğinde vardı....
Kapısı açık durduğu zaman zırt pırt binerdik...O zaman ki yetkili şef Cemal Afacan abi bizi yalandan azarlardı...(Baba dostu)... O zaman ki şöförü araca çok iyi bakardı..En azından hep yıkadığını biliyorum :smiley:

hayırlı sabahlar ben giresun dan offroad cu jose antion silva benim 1963 model jeep wilys turck arbam var ama satılık araba temiz 35 lik mudzilla arazi lastikleri var ve 6 silindir cj8 motor var reng metal yeşili trafik cıkışlı devletten alcagı vardır ama devletin ondan alacagı yoktur bende sizler gibi offroad hastasıyım ama özelikle rock crawling hastasıyım yani kayaya tırmanan jeepler hastayım özellikle jeep modifiyesi olarak calışıyorum eski jeep ler için tasarım cok benim cj8 veya cj5 olsa ben jeep nasıl yapardım öncelikle kupayı elden gecirirdim ve v8 motor yapardım altta makasları defrensilyelin ustunü alırdım ve ozellikle jeep arabasının altı cok yuksek olması lazım yani engellri gecerken zorlanmıyacak lastikler 35 veya 39 luk olabilir ben kendime öyle arac yapmak istiyorum turkiyede eşi olmayan bir arac olcak offroad için engel tanımıyacak cok guclu arac tabiiki motor gucu 740 beygir olması lazım tabiki turkiyede boyle motor yok amerikada ısmarlıcam galiba şuan aractırıyorum bana bir köşe ayırdıgınız butun arkadaslara tesekkur ederim arac satılıktır tel 0535 828 09 71 bu numaradan arayabilirsiniz arac görmeye deger karadenizde bir tane

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri