Willys Sahipleri Burada Buluşalım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sinannasirli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 404
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 163,748
Ynt: Willys Sahipleri Burada Buluşalım

Şu anki hali motor kapagı açıktır. şansımzan sökük. tüm parçaları üzerindedir. biraz ilgi istiyor sadece... arkadaşlar araç babamın:smiley: benimki bordo tuzla:smiley: jenerasyon farkı işte:smiley: 2 araçta çeki plakalı şu an.

PICT0177

PICT0178

PICT0179

PICT0182

PICT0183

Etiketler
Ynt: Willys Sahipleri Burada Buluşalım

alçak kaput willys bulup aldığım zaman aranıza katılacam inşallah :smiley:

arkadaşlar buda benim willys pickup 6 aydır topluyorum bi 6 ay daha sürer bitmiş resimleride sonra yüklerim inşallah.

Bunlarda benim willyslerim bordo 52 model sonradan yuksrk kaputa cevrilme.. turuncu 53 model..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba dostlar,
Cj 3a jeepim durmadan su harcıyor. yaklaşık 15 kmlik yolda suyu bitiriyor. ustam dedi ki, motor contası yanmış bunun dedi. o yüzden su kaçırıyor ve dışarıya su atıyor dedi. motor contasını nerden bulabilirim yardımcı olur musunuz.

ben birşey sormak istiyorum dostlar. acaba willyslerde kontak yerinin sağda ya da solda olmasından yola çıkarak model yılını tam tespit etmemiz mümkün mü

herkese merhaba,
51 model bir willys aldım ve restorasyona başlayacağım kısa süre sonra, soracak soru çok ancak ilk sorum,
aracın üzerinde 15 jant var hangi lastiği ve ebatı önerirsiniz?asfalt arabası olacak arazide kullanmayacağım, mb görünümde toplayacağım.
military desen asfaltta ve yağmurda iyi değil diye biliyorum, jantta 15 olunca hem görünümü bozmadan hemde asfalt performansı iyi olan lastik seçeneği azalıyor gibime geliyor.
önerilerinizi bekliyorum.
saygılar.

Herkese Merhaba,
Bende 3 ay önce 1952 model Willys Wagon aldım Temmuz ayında . Klasik araç tutkunuyum, daha önce birçok klasik aracım oldu Land rover discovery de kullandım. Baktım ki bu araç Hem klasik hem 4x4 benim için İkisi bir arada kampanya gibi oldu. 3 aydır restorasyonla uğraşıyorum. Yürüyen aksamı komple elden geçirdik. Şu ana kadar Arka Makaslar, arka diferansiyel Fren merkezleri balataları , Şanzıman debriyaj herşey elden geçti, Radyatörü 4 kanal yeni yaptırdım, Motor da bitmek üzere . 3 ayda bu aracın birçok şeyini öğrendim. Usta ile birlikte çoğu tamiratı kendim de yaptım. Merak etiğiniz bir konu varsa yardımcı olabilirim. bittiğinde resmini paylaşırım. Şu anki dış görünüş profilimdeki resimde , Görüşmek dileğiyle. Cumhur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.